Horario de partidos
Secretaría EMF
Federación Valenciana Fútbol
CD Dénia

1ª. Infantil Gº. 5

Jornada 30 - 26/05/2019volver

CF Dragon Force "C" - CF Cullera "A"
CE Alberic Promeses "A" - CF UE Gandia "B"
CE La Font d'en Carròs "A" - CAE Bellreguard "A"
CF Racing d'Algemesí "A" - Gorgos CF "A"
CF Ciudad de Benidorm "B" - UD Carcaixent "B"
CFB Gandia "B" - CF Levante Albal "A"
Ciutat De Xàtiva CFB "C" - Silla CF "A"
Benirredrà CF "A" - EMF Dénia "B"

Jornada 29 - 19/05/2019

CF Cullera "A" - CF Racing d'Algemesí "A"
CF UE Gandia "B" - CF Dragon Force "C"
CAE Bellreguard "A" - CE Alberic Promeses "A"
Gorgos CF "A" - CF Ciudad de Benidorm "B"
UD Carcaixent "B" - Ciutat De Xàtiva CFB "C"
CF Levante Albal "A" - Benirredrà CF "A"
Silla CF "A" - CFB Gandia "B"
EMF Dénia "B" - CE La Font d'en Carròs "A"

Jornada 28 - 12/05/2019

CF Racing d'Algemesí "A" - CF UE Gandia "B"
CF Dragon Force "C" - CAE Bellreguard "A"
CE Alberic Promeses "A" - CE La Font d'en Carròs "A"
CF Ciudad de Benidorm "B" - CF Cullera "A"
Ciutat De Xàtiva CFB "C" - Gorgos CF "A"
Benirredrà CF "A" - Silla CF "A"
CFB Gandia "B" - UD Carcaixent "B"
EMF Dénia "B" - CF Levante Albal "A"

Jornada 27 - 05/05/2019

CF UE Gandia "B" - CF Ciudad de Benidorm "B"
CAE Bellreguard "A" - CF Racing d'Algemesí "A"
CE Alberic Promeses "A" - CF Dragon Force "C"
CF Cullera "A" - Ciutat De Xàtiva CFB "C"
Gorgos CF "A" - CFB Gandia "B"
Silla CF "A" - EMF Dénia "B"
UD Carcaixent "B" - Benirredrà CF "A"
CE La Font d'en Carròs "A" - CF Levante Albal "A"

Jornada 26 - 28/04/2019

CF Ciudad de Benidorm "B" - CAE Bellreguard "A"
CF Racing d'Algemesí "A" - CE Alberic Promeses "A"
CF Dragon Force "C" - CE La Font d'en Carròs "A"
Ciutat De Xàtiva CFB "C" - CF UE Gandia "B"
CFB Gandia "B" - CF Cullera "A"
EMF Dénia "B" - UD Carcaixent "B"
Benirredrà CF "A" - Gorgos CF "A"
CF Levante Albal "A" - Silla CF "A"

Jornada 25 - 14/04/2019

CAE Bellreguard "A" - Ciutat De Xàtiva CFB "C"
CE Alberic Promeses "A" - CF Ciudad de Benidorm "B"
CF Dragon Force "C" - CF Racing d'Algemesí "A"
CF UE Gandia "B" - CFB Gandia "B"
CF Cullera "A" - Benirredrà CF "A"
UD Carcaixent "B" - CF Levante Albal "A"
Gorgos CF "A" - EMF Dénia "B"
CE La Font d'en Carròs "A" - Silla CF "A"

Jornada 24 - 07/04/2019

Ciutat De Xàtiva CFB "C" - CE Alberic Promeses "A"
CF Ciudad de Benidorm "B" - CF Dragon Force "C"
CF Racing d'Algemesí "A" - CE La Font d'en Carròs "A"
CFB Gandia "B" - CAE Bellreguard "A"
Benirredrà CF "A" - CF UE Gandia "B"
CF Levante Albal "A" - Gorgos CF "A"
EMF Dénia "B" - CF Cullera "A"
Silla CF "A" - UD Carcaixent "B"

Jornada 23 - 31/03/2019

CE Alberic Promeses "A" - CFB Gandia "B"
CF Dragon Force "C" - Ciutat De Xàtiva CFB "C"
CF Racing d'Algemesí "A" - CF Ciudad de Benidorm "B"
CAE Bellreguard "A" - Benirredrà CF "A"
CF UE Gandia "B" - EMF Dénia "B"
Gorgos CF "A" - Silla CF "A"
CF Cullera "A" - CF Levante Albal "A"
CE La Font d'en Carròs "A" - UD Carcaixent "B"

Jornada 22 - 24/03/2019

CFB Gandia "B" - CF Dragon Force "C"
Ciutat De Xàtiva CFB "C" 3 - 1 CF Racing d'Algemesí "A"
CF Ciudad de Benidorm "B" 1 - 2 CE La Font d'en Carròs "A"
Benirredrà CF "A" - CE Alberic Promeses "A"
EMF Dénia "B" 1 - 1 CAE Bellreguard "A"
Silla CF "A" 0 - 0 CF Cullera "A"
CF Levante Albal "A" - CF UE Gandia "B"
UD Carcaixent "B" - Gorgos CF "A"

Jornada 21 - 10/03/2019

CF Dragon Force "C" 3 - 1 Benirredrà CF "A"
CF Racing d'Algemesí "A" 1 - 7 CFB Gandia "B"
CF Ciudad de Benidorm "B" 3 - 3 Ciutat De Xàtiva CFB "C"
CE Alberic Promeses "A" 5 - 2 EMF Dénia "B"
CAE Bellreguard "A" - CF Levante Albal "A"
CF Cullera "A" 4 - 1 UD Carcaixent "B"
CF UE Gandia "B" 0 - 3 Silla CF "A"
CE La Font d'en Carròs "A" 6 - 0 Gorgos CF "A"

Jornada 20 - 03/03/2019

Benirredrà CF "A" 7 - 0 CF Racing d'Algemesí "A"
CFB Gandia "B" 2 - 1 CF Ciudad de Benidorm "B"
Ciutat De Xàtiva CFB "C" 3 - 2 CE La Font d'en Carròs "A"
EMF Dénia "B" 1 - 2 CF Dragon Force "C"
CF Levante Albal "A" - CE Alberic Promeses "A"
UD Carcaixent "B" 0 - 1 CF UE Gandia "B"
Silla CF "A" 3 - 1 CAE Bellreguard "A"
Gorgos CF "A" 2 - 4 CF Cullera "A"

Jornada 19 - 17/02/2019

CF Racing d'Algemesí "A" 3 - 8 EMF Dénia "B"
CF Ciudad de Benidorm "B" 4 - 1 Benirredrà CF "A"
Ciutat De Xàtiva CFB "C" 1 - 1 CFB Gandia "B"
CF Dragon Force "C" - CF Levante Albal "A"
CE Alberic Promeses "A" 2 - 4 Silla CF "A"
CF UE Gandia "B" 1 - 0 Gorgos CF "A"
CAE Bellreguard "A" 2 - 1 UD Carcaixent "B"
CE La Font d'en Carròs "A" 1 - 5 CF Cullera "A"

Jornada 18 - 10/02/2019

EMF Dénia "B" 5 - 0 CF Ciudad de Benidorm "B"
Benirredrà CF "A" 0 - 2 Ciutat De Xàtiva CFB "C"
CFB Gandia "B" 0 - 3 CE La Font d'en Carròs "A"
CF Levante Albal "A" - CF Racing d'Algemesí "A"
Silla CF "A" 2 - 0 CF Dragon Force "C"
Gorgos CF "A" 3 - 2 CAE Bellreguard "A"
UD Carcaixent "B" 2 - 3 CE Alberic Promeses "A"
CF Cullera "A" 5 - 1 CF UE Gandia "B"

Jornada 17 - 03/02/2019

CF Ciudad de Benidorm "B" - CF Levante Albal "A"
Ciutat De Xàtiva CFB "C" 4 - 2 EMF Dénia "B"
CFB Gandia "B" 3 - 3 Benirredrà CF "A"
CF Racing d'Algemesí "A" 0 - 4 Silla CF "A"
CF Dragon Force "C" 2 - 0 UD Carcaixent "B"
CAE Bellreguard "A" 0 - 2 CF Cullera "A"
CE Alberic Promeses "A" 2 - 0 Gorgos CF "A"
CE La Font d'en Carròs "A" 5 - 0 CF UE Gandia "B"

Jornada 16 - 27/01/2019

CF Levante Albal "A" - Ciutat De Xàtiva CFB "C"
EMF Dénia "B" 1 - 3 CFB Gandia "B"
Benirredrà CF "A" 2 - 6 CE La Font d'en Carròs "A"
Silla CF "A" 4 - 0 CF Ciudad de Benidorm "B"
UD Carcaixent "B" 7 - 0 CF Racing d'Algemesí "A"
CF Cullera "A" 0 - 1 CE Alberic Promeses "A"
Gorgos CF "A" 1 - 1 CF Dragon Force "C"
CF UE Gandia "B" 2 - 1 CAE Bellreguard "A"

Jornada 15 - 20/01/2019

CF Cullera "A" 4 - 0 CF Dragon Force "C"
CF UE Gandia "B" 2 - 2 CE Alberic Promeses "A"
CAE Bellreguard "A" 1 - 2 CE La Font d'en Carròs "A"
Gorgos CF "A" 3 - 0 CF Racing d'Algemesí "A"
UD Carcaixent "B" 0 - 1 CF Ciudad de Benidorm "B"
CF Levante Albal "A" - CFB Gandia "B"
Silla CF "A" 0 - 4 Ciutat De Xàtiva CFB "C"
EMF Dénia "B" 1 - 1 Benirredrà CF "A"

Jornada 14 - 13/01/2019

CF Racing d'Algemesí "A" 0 - 6 CF Cullera "A"
CF Dragon Force "C" 1 - 1 CF UE Gandia "B"
CE Alberic Promeses "A" 3 - 1 CAE Bellreguard "A"
CF Ciudad de Benidorm "B" 1 - 1 Gorgos CF "A"
Ciutat De Xàtiva CFB "C" 1 - 0 UD Carcaixent "B"
Benirredrà CF "A" - CF Levante Albal "A"
CFB Gandia "B" 1 - 2 Silla CF "A"
CE La Font d'en Carròs "A" 3 - 1 EMF Dénia "B"

Jornada 13 - 23/12/2018

CF UE Gandia "B" 11 - 0 CF Racing d'Algemesí "A"
CAE Bellreguard "A" 3 - 0 CF Dragon Force "C"
CE La Font d'en Carròs "A" 3 - 1 CE Alberic Promeses "A"
CF Cullera "A" 2 - 1 CF Ciudad de Benidorm "B"
Gorgos CF "A" 2 - 4 Ciutat De Xàtiva CFB "C"
Silla CF "A" 5 - 0 Benirredrà CF "A"
UD Carcaixent "B" 1 - 1 CFB Gandia "B"
CF Levante Albal "A" - EMF Dénia "B"

Jornada 12 - 16/12/2018

CF Ciudad de Benidorm "B" 2 - 3 CF UE Gandia "B"
CF Racing d'Algemesí "A" 0 - 4 CAE Bellreguard "A"
CF Dragon Force "C" 1 - 5 CE Alberic Promeses "A"
Ciutat De Xàtiva CFB "C" 1 - 1 CF Cullera "A"
CFB Gandia "B" 4 - 2 Gorgos CF "A"
EMF Dénia "B" 2 - 2 Silla CF "A"
Benirredrà CF "A" 1 - 0 UD Carcaixent "B"
CF Levante Albal "A" - CE La Font d'en Carròs "A"

Jornada 11 - 09/12/2018

CAE Bellreguard "A" 5 - 2 CF Ciudad de Benidorm "B"
CE Alberic Promeses "A" 7 - 0 CF Racing d'Algemesí "A"
CE La Font d'en Carròs "A" 0 - 3 CF Dragon Force "C"
CF UE Gandia "B" 0 - 3 Ciutat De Xàtiva CFB "C"
CF Cullera "A" 4 - 2 CFB Gandia "B"
UD Carcaixent "B" 1 - 2 EMF Dénia "B"
Gorgos CF "A" 0 - 3 Benirredrà CF "A"
Silla CF "A" - CF Levante Albal "A"

Jornada 10 - 02/12/2018

Ciutat De Xàtiva CFB "C" 2 - 1 CAE Bellreguard "A"
CF Ciudad de Benidorm "B" 1 - 1 CE Alberic Promeses "A"
CF Racing d'Algemesí "A" 0 - 3 CF Dragon Force "C"
CFB Gandia "B" 0 - 3 CF UE Gandia "B"
Benirredrà CF "A" 0 - 4 CF Cullera "A"
CF Levante Albal "A" - UD Carcaixent "B"
EMF Dénia "B" 4 - 1 Gorgos CF "A"
Silla CF "A" 1 - 0 CE La Font d'en Carròs "A"

Jornada 9 - 25/11/2018

CE Alberic Promeses "A" 3 - 1 Ciutat De Xàtiva CFB "C"
CF Dragon Force "C" 0 - 4 CF Ciudad de Benidorm "B"
CE La Font d'en Carròs "A" 4 - 0 CF Racing d'Algemesí "A"
CAE Bellreguard "A" 1 - 1 CFB Gandia "B"
CF UE Gandia "B" 5 - 1 Benirredrà CF "A"
Gorgos CF "A" - CF Levante Albal "A"
CF Cullera "A" 4 - 2 EMF Dénia "B"
UD Carcaixent "B" 0 - 4 Silla CF "A"

Jornada 8 - 18/11/2018

CFB Gandia "B" 1 - 0 CE Alberic Promeses "A"
Ciutat De Xàtiva CFB "C" 3 - 1 CF Dragon Force "C"
CF Ciudad de Benidorm "B" 8 - 0 CF Racing d'Algemesí "A"
Benirredrà CF "A" 4 - 2 CAE Bellreguard "A"
EMF Dénia "B" 1 - 5 CF UE Gandia "B"
Silla CF "A" 2 - 1 Gorgos CF "A"
CF Levante Albal "A" - CF Cullera "A"
UD Carcaixent "B" 0 - 3 CE La Font d'en Carròs "A"

Jornada 7 - 11/11/2018

CF Dragon Force "C" 1 - 2 CFB Gandia "B"
CF Racing d'Algemesí "A" 0 - 7 Ciutat De Xàtiva CFB "C"
CE La Font d'en Carròs "A" 1 - 0 CF Ciudad de Benidorm "B"
CE Alberic Promeses "A" 2 - 1 Benirredrà CF "A"
CAE Bellreguard "A" 0 - 1 EMF Dénia "B"
CF Cullera "A" 1 - 1 Silla CF "A"
CF UE Gandia "B" - CF Levante Albal "A"
Gorgos CF "A" 3 - 2 UD Carcaixent "B"

Jornada 6 - 04/11/2018

Benirredrà CF "A" 2 - 3 CF Dragon Force "C"
CFB Gandia "B" 8 - 0 CF Racing d'Algemesí "A"
Ciutat De Xàtiva CFB "C" 1 - 0 CF Ciudad de Benidorm "B"
EMF Dénia "B" 3 - 4 CE Alberic Promeses "A"
CF Levante Albal "A" - CAE Bellreguard "A"
UD Carcaixent "B" 0 - 2 CF Cullera "A"
Silla CF "A" 4 - 1 CF UE Gandia "B"
Gorgos CF "A" 1 - 1 CE La Font d'en Carròs "A"

Jornada 5 - 28/10/2018

CF Racing d'Algemesí "A" 0 - 4 Benirredrà CF "A"
CF Ciudad de Benidorm "B" 0 - 3 CFB Gandia "B"
CE La Font d'en Carròs "A" 1 - 2 Ciutat De Xàtiva CFB "C"
CF Dragon Force "C" 0 - 0 EMF Dénia "B"
CE Alberic Promeses "A" - CF Levante Albal "A"
CF UE Gandia "B" 2 - 3 UD Carcaixent "B"
CAE Bellreguard "A" 3 - 3 Silla CF "A"
CF Cullera "A" 5 - 0 Gorgos CF "A"

Jornada 4 - 21/10/2018

EMF Dénia "B" - CF Racing d'Algemesí "A"
Benirredrà CF "A" - CF Ciudad de Benidorm "B"
CFB Gandia "B" - Ciutat De Xàtiva CFB "C"
CF Levante Albal "A" - CF Dragon Force "C"
Silla CF "A" - CE Alberic Promeses "A"
Gorgos CF "A" - CF UE Gandia "B"
UD Carcaixent "B" - CAE Bellreguard "A"
CF Cullera "A" - CE La Font d'en Carròs "A"

Jornada 3 - 14/10/2018

CF Ciudad de Benidorm "B" 2 - 2 EMF Dénia "B"
Ciutat De Xàtiva CFB "C" 4 - 2 Benirredrà CF "A"
CE La Font d'en Carròs "A" 6 - 2 CFB Gandia "B"
CF Racing d'Algemesí "A" - CF Levante Albal "A"
CF Dragon Force "C" 2 - 2 Silla CF "A"
CAE Bellreguard "A" 2 - 1 Gorgos CF "A"
CE Alberic Promeses "A" 1 - 2 UD Carcaixent "B"
CF UE Gandia "B" 0 - 6 CF Cullera "A"

Jornada 2 - 07/10/2018

CF Levante Albal "A" - CF Ciudad de Benidorm "B"
EMF Dénia "B" 1 - 3 Ciutat De Xàtiva CFB "C"
Benirredrà CF "A" 1 - 1 CFB Gandia "B"
Silla CF "A" 10 - 0 CF Racing d'Algemesí "A"
UD Carcaixent "B" 0 - 1 CF Dragon Force "C"
CF Cullera "A" 4 - 0 CAE Bellreguard "A"
Gorgos CF "A" 3 - 1 CE Alberic Promeses "A"
CF UE Gandia "B" 0 - 5 CE La Font d'en Carròs "A"

Jornada 1 - 30/09/2018

Ciutat De Xàtiva CFB "C" - CF Levante Albal "A"
CFB Gandia "B" 1 - 2 EMF Dénia "B"
CE La Font d'en Carròs "A" 5 - 0 Benirredrà CF "A"
CF Ciudad de Benidorm "B" 3 - 4 Silla CF "A"
CF Racing d'Algemesí "A" 0 - 7 UD Carcaixent "B"
CE Alberic Promeses "A" 0 - 4 CF Cullera "A"
CF Dragon Force "C" 3 - 5 Gorgos CF "A"
CAE Bellreguard "A" 3 - 1 CF UE Gandia "B"

Política de privacitat: En compliment d'allò establert en la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de Desembre, de Protecció de Dades de caràcter Personal l'informem que les seues dades personals, recollides a través del formulari, es guardaran en un fitxer propietat de EMF Dénia i únicament serviran per a fer-li arribar l'actualitat de l'EMF Dénia.

Registra't al nostre NEWSLETTER i rebràs les últimes notícies de l'EMF Dénia al teu correu electrònic.

Podràs donar-te de baixa en qualsevol moment.

Escriu el text de la imatge Actualizar imagen
Escriu el text de la imatge

Ús de cookies de emfdenia.com

Fem ús de cookies pròpies i de tercers per a millorar els serveis i l'experiència d'ús de l'usuari. Si continueu la navegació, entenem que accepteu la nostra política de cookies.

ACCEPTAR