Horario de partidos
Secretaría EMF
Federación Valenciana Fútbol
CD Dénia

Liga Preferente Infantil Gº. 3

Jornada 30 - 26/05/2019volver

CF UE Tavernes de la Valldigna "A" - Valencia CF "B"
CD Sport Base Ontinyent "A" - CF UE Gandia "A"
EMF Dénia "A" - CF Promeses Sueca "A"
UD Carcaixent "A" - CF Dragon Force "A"
Levante UD "B" - Ciutat De Xàtiva CFB "A"
CFB Gandia - UD Alzira "B"
UE L'Alcudia "A" - UD Alginet "A"
UD Oliva "A" - Esides Caramanchel CE "A"

Jornada 29 - 19/05/2019

Valencia CF "B" - UD Carcaixent "A"
CF UE Gandia "A" - CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
CF Promeses Sueca "A" - CD Sport Base Ontinyent "A"
CF Dragon Force "A" - Levante UD "B"
Ciutat De Xàtiva CFB "A" - UE L'Alcudia "A"
UD Alzira "B" - UD Oliva "A"
UD Alginet "A" - CFB Gandia
Esides Caramanchel CE "A" - EMF Dénia "A"

Jornada 28 - 12/05/2019

UD Carcaixent "A" - CF UE Gandia "A"
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" - CF Promeses Sueca "A"
CD Sport Base Ontinyent "A" - EMF Dénia "A"
Levante UD "B" - Valencia CF "B"
UE L'Alcudia "A" - CF Dragon Force "A"
UD Oliva "A" - UD Alginet "A"
CFB Gandia - Ciutat De Xàtiva CFB "A"
Esides Caramanchel CE "A" - UD Alzira "B"

Jornada 27 - 05/05/2019

CF UE Gandia "A" - Levante UD "B"
CF Promeses Sueca "A" - UD Carcaixent "A"
CD Sport Base Ontinyent "A" - CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
Valencia CF "B" - UE L'Alcudia "A"
CF Dragon Force "A" - CFB Gandia
UD Alginet "A" - Esides Caramanchel CE "A"
Ciutat De Xàtiva CFB "A" - UD Oliva "A"
EMF Dénia "A" - UD Alzira "B"

Jornada 26 - 28/04/2019

Levante UD "B" - CF Promeses Sueca "A"
UD Carcaixent "A" - CD Sport Base Ontinyent "A"
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" - EMF Dénia "A"
UE L'Alcudia "A" - CF UE Gandia "A"
CFB Gandia - Valencia CF "B"
Esides Caramanchel CE "A" - Ciutat De Xàtiva CFB "A"
UD Oliva "A" - CF Dragon Force "A"
UD Alzira "B" - UD Alginet "A"

Jornada 25 - 14/04/2019

CF Promeses Sueca "A" - UE L'Alcudia "A"
CD Sport Base Ontinyent "A" - Levante UD "B"
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" - UD Carcaixent "A"
CF UE Gandia "A" - CFB Gandia
Valencia CF "B" - UD Oliva "A"
Ciutat De Xàtiva CFB "A" - UD Alzira "B"
CF Dragon Force "A" - Esides Caramanchel CE "A"
EMF Dénia "A" - UD Alginet "A"

Jornada 24 - 07/04/2019

UE L'Alcudia "A" - CD Sport Base Ontinyent "A"
Levante UD "B" - CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
UD Carcaixent "A" - EMF Dénia "A"
CFB Gandia - CF Promeses Sueca "A"
UD Oliva "A" - CF UE Gandia "A"
UD Alzira "B" - CF Dragon Force "A"
Esides Caramanchel CE "A" - Valencia CF "B"
UD Alginet "A" - Ciutat De Xàtiva CFB "A"

Jornada 23 - 31/03/2019

CD Sport Base Ontinyent "A" - CFB Gandia
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" - UE L'Alcudia "A"
UD Carcaixent "A" - Levante UD "B"
CF Promeses Sueca "A" - UD Oliva "A"
CF UE Gandia "A" - Esides Caramanchel CE "A"
CF Dragon Force "A" - UD Alginet "A"
Valencia CF "B" - UD Alzira "B"
EMF Dénia "A" - Ciutat De Xàtiva CFB "A"

Jornada 22 - 24/03/2019

CFB Gandia - CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
UE L'Alcudia "A" - UD Carcaixent "A"
Levante UD "B" - EMF Dénia "A"
UD Oliva "A" - CD Sport Base Ontinyent "A"
Esides Caramanchel CE "A" - CF Promeses Sueca "A"
UD Alginet "A" - Valencia CF "B"
UD Alzira "B" - CF UE Gandia "A"
Ciutat De Xàtiva CFB "A" - CF Dragon Force "A"

Jornada 21 - 10/03/2019

CF UE Tavernes de la Valldigna "A" - UD Oliva "A"
UD Carcaixent "A" - CFB Gandia
Levante UD "B" - UE L'Alcudia "A"
CD Sport Base Ontinyent "A" - Esides Caramanchel CE "A"
CF Promeses Sueca "A" - UD Alzira "B"
Valencia CF "B" - Ciutat De Xàtiva CFB "A"
CF UE Gandia "A" - UD Alginet "A"
EMF Dénia "A" - CF Dragon Force "A"

Jornada 20 - 03/03/2019

UD Oliva "A" - UD Carcaixent "A"
CFB Gandia - Levante UD "B"
UE L'Alcudia "A" - EMF Dénia "A"
Esides Caramanchel CE "A" - CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
UD Alzira "B" - CD Sport Base Ontinyent "A"
Ciutat De Xàtiva CFB "A" - CF UE Gandia "A"
UD Alginet "A" - CF Promeses Sueca "A"
CF Dragon Force "A" - Valencia CF "B"

Jornada 19 - 17/02/2019

UD Carcaixent "A" - Esides Caramanchel CE "A"
Levante UD "B" - UD Oliva "A"
UE L'Alcudia "A" - CFB Gandia
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" - UD Alzira "B"
CD Sport Base Ontinyent "A" - UD Alginet "A"
CF UE Gandia "A" - CF Dragon Force "A"
CF Promeses Sueca "A" - Ciutat De Xàtiva CFB "A"
EMF Dénia "A" - Valencia CF "B"

Jornada 18 - 10/02/2019

Esides Caramanchel CE "A" - Levante UD "B"
UD Oliva "A" - UE L'Alcudia "A"
CFB Gandia - EMF Dénia "A"
UD Alzira "B" - UD Carcaixent "A"
UD Alginet "A" - CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
CF Dragon Force "A" - CF Promeses Sueca "A"
Ciutat De Xàtiva CFB "A" - CD Sport Base Ontinyent "A"
Valencia CF "B" - CF UE Gandia "A"

Jornada 17 - 03/02/2019

Levante UD "B" - UD Alzira "B"
UE L'Alcudia "A" - Esides Caramanchel CE "A"
CFB Gandia - UD Oliva "A"
UD Carcaixent "A" - UD Alginet "A"
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" - Ciutat De Xàtiva CFB "A"
CF Promeses Sueca "A" - Valencia CF "B"
CD Sport Base Ontinyent "A" - CF Dragon Force "A"
EMF Dénia "A" - CF UE Gandia "A"

Jornada 16 - 27/01/2019

UD Alzira "B" - UE L'Alcudia "A"
Esides Caramanchel CE "A" - CFB Gandia
UD Oliva "A" - EMF Dénia "A"
UD Alginet "A" - Levante UD "B"
Ciutat De Xàtiva CFB "A" - UD Carcaixent "A"
Valencia CF "B" - CD Sport Base Ontinyent "A"
CF Dragon Force "A" - CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
CF UE Gandia "A" - CF Promeses Sueca "A"

Jornada 15 - 20/01/2019

Valencia CF "B" - CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
CF UE Gandia "A" - CD Sport Base Ontinyent "A"
CF Promeses Sueca "A" - EMF Dénia "A"
CF Dragon Force "A" - UD Carcaixent "A"
Ciutat De Xàtiva CFB "A" - Levante UD "B"
UD Alzira "B" - CFB Gandia
UD Alginet "A" - UE L'Alcudia "A"
Esides Caramanchel CE "A" - UD Oliva "A"

Jornada 14 - 13/01/2019

UD Carcaixent "A" 1 - 2 Valencia CF "B"
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 1 - 3 CF UE Gandia "A"
CD Sport Base Ontinyent "A" 3 - 0 CF Promeses Sueca "A"
Levante UD "B" 0 - 2 CF Dragon Force "A"
UE L'Alcudia "A" 0 - 2 Ciutat De Xàtiva CFB "A"
UD Oliva "A" 0 - 3 UD Alzira "B"
CFB Gandia 1 - 0 UD Alginet "A"
EMF Dénia "A" 7 - 1 Esides Caramanchel CE "A"

Jornada 13 - 23/12/2018

CF UE Gandia "A" 3 - 3 UD Carcaixent "A"
CF Promeses Sueca "A" 0 - 4 CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
EMF Dénia "A" 1 - 1 CD Sport Base Ontinyent "A"
Valencia CF "B" 1 - 0 Levante UD "B"
CF Dragon Force "A" 8 - 0 UE L'Alcudia "A"
UD Alginet "A" 2 - 0 UD Oliva "A"
Ciutat De Xàtiva CFB "A" 4 - 2 CFB Gandia
UD Alzira "B" 3 - 3 Esides Caramanchel CE "A"

Jornada 12 - 16/12/2018

Levante UD "B" 2 - 4 CF UE Gandia "A"
UD Carcaixent "A" 2 - 0 CF Promeses Sueca "A"
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 1 - 1 CD Sport Base Ontinyent "A"
UE L'Alcudia "A" 1 - 2 Valencia CF "B"
CFB Gandia 1 - 2 CF Dragon Force "A"
Esides Caramanchel CE "A" 0 - 2 UD Alginet "A"
UD Oliva "A" 2 - 1 Ciutat De Xàtiva CFB "A"
UD Alzira "B" 1 - 6 EMF Dénia "A"

Jornada 11 - 09/12/2018

CF Promeses Sueca "A" 1 - 4 Levante UD "B"
CD Sport Base Ontinyent "A" 2 - 0 UD Carcaixent "A"
EMF Dénia "A" 1 - 2 CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
CF UE Gandia "A" 5 - 0 UE L'Alcudia "A"
Valencia CF "B" 1 - 2 CFB Gandia
Ciutat De Xàtiva CFB "A" 4 - 1 Esides Caramanchel CE "A"
CF Dragon Force "A" 4 - 0 UD Oliva "A"
UD Alginet "A" 3 - 1 UD Alzira "B"

Jornada 10 - 02/12/2018

UE L'Alcudia "A" 1 - 1 CF Promeses Sueca "A"
Levante UD "B" 2 - 1 CD Sport Base Ontinyent "A"
UD Carcaixent "A" 1 - 3 CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
CFB Gandia 0 - 3 CF UE Gandia "A"
UD Oliva "A" 1 - 0 Valencia CF "B"
UD Alzira "B" 0 - 3 Ciutat De Xàtiva CFB "A"
Esides Caramanchel CE "A" 5 - 6 CF Dragon Force "A"
UD Alginet "A" 2 - 1 EMF Dénia "A"

Jornada 9 - 25/11/2018

CD Sport Base Ontinyent "A" 8 - 2 UE L'Alcudia "A"
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 2 - 0 Levante UD "B"
EMF Dénia "A" 2 - 0 UD Carcaixent "A"
CF Promeses Sueca "A" 1 - 1 CFB Gandia
CF UE Gandia "A" 0 - 1 UD Oliva "A"
CF Dragon Force "A" 5 - 1 UD Alzira "B"
Valencia CF "B" 4 - 0 Esides Caramanchel CE "A"
Ciutat De Xàtiva CFB "A" 3 - 1 UD Alginet "A"

Jornada 8 - 18/11/2018

CFB Gandia 3 - 2 CD Sport Base Ontinyent "A"
UE L'Alcudia "A" 1 - 5 CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
Levante UD "B" 2 - 2 UD Carcaixent "A"
UD Oliva "A" 2 - 1 CF Promeses Sueca "A"
Esides Caramanchel CE "A" 0 - 3 CF UE Gandia "A"
UD Alginet "A" 0 - 1 CF Dragon Force "A"
UD Alzira "B" - Valencia CF "B"
Ciutat De Xàtiva CFB "A" 2 - 0 EMF Dénia "A"

Jornada 7 - 11/11/2018

CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 4 - 2 CFB Gandia
UD Carcaixent "A" 6 - 1 UE L'Alcudia "A"
EMF Dénia "A" 1 - 1 Levante UD "B"
CD Sport Base Ontinyent "A" 4 - 0 UD Oliva "A"
CF Promeses Sueca "A" 2 - 1 Esides Caramanchel CE "A"
Valencia CF "B" 0 - 0 UD Alginet "A"
CF UE Gandia "A" 4 - 2 UD Alzira "B"
CF Dragon Force "A" 1 - 2 Ciutat De Xàtiva CFB "A"

Jornada 6 - 04/11/2018

UD Oliva "A" 0 - 5 CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
CFB Gandia 0 - 1 UD Carcaixent "A"
UE L'Alcudia "A" 0 - 3 Levante UD "B"
Esides Caramanchel CE "A" 3 - 4 CD Sport Base Ontinyent "A"
UD Alzira "B" 1 - 1 CF Promeses Sueca "A"
Ciutat De Xàtiva CFB "A" 0 - 1 Valencia CF "B"
UD Alginet "A" 2 - 2 CF UE Gandia "A"
CF Dragon Force "A" 0 - 3 EMF Dénia "A"

Jornada 5 - 28/10/2018

UD Carcaixent "A" 5 - 1 UD Oliva "A"
Levante UD "B" 3 - 0 CFB Gandia
EMF Dénia "A" 6 - 1 UE L'Alcudia "A"
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 4 - 0 Esides Caramanchel CE "A"
CD Sport Base Ontinyent "A" 1 - 3 UD Alzira "B"
CF UE Gandia "A" 3 - 1 Ciutat De Xàtiva CFB "A"
CF Promeses Sueca "A" 0 - 3 UD Alginet "A"
Valencia CF "B" 0 - 1 CF Dragon Force "A"

Jornada 4 - 21/10/2018

Esides Caramanchel CE "A" - UD Carcaixent "A"
UD Oliva "A" - Levante UD "B"
CFB Gandia - UE L'Alcudia "A"
UD Alzira "B" - CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
UD Alginet "A" - CD Sport Base Ontinyent "A"
CF Dragon Force "A" - CF UE Gandia "A"
Ciutat De Xàtiva CFB "A" - CF Promeses Sueca "A"
Valencia CF "B" - EMF Dénia "A"

Jornada 3 - 14/10/2018

Levante UD "B" 2 - 0 Esides Caramanchel CE "A"
UE L'Alcudia "A" 2 - 3 UD Oliva "A"
EMF Dénia "A" 1 - 2 CFB Gandia
UD Carcaixent "A" 1 - 1 UD Alzira "B"
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 0 - 1 UD Alginet "A"
CF Promeses Sueca "A" 2 - 2 CF Dragon Force "A"
CD Sport Base Ontinyent "A" 0 - 2 Ciutat De Xàtiva CFB "A"
CF UE Gandia "A" 2 - 0 Valencia CF "B"

Jornada 2 - 07/10/2018

UD Alzira "B" 2 - 2 Levante UD "B"
Esides Caramanchel CE "A" 2 - 2 UE L'Alcudia "A"
UD Oliva "A" 1 - 0 CFB Gandia
UD Alginet "A" 1 - 0 UD Carcaixent "A"
Ciutat De Xàtiva CFB "A" 5 - 1 CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
Valencia CF "B" 4 - 1 CF Promeses Sueca "A"
CF Dragon Force "A" 6 - 2 CD Sport Base Ontinyent "A"
CF UE Gandia "A" 5 - 1 EMF Dénia "A"

Jornada 1 - 30/09/2018

UE L'Alcudia "A" 0 - 1 UD Alzira "B"
CFB Gandia 6 - 3 Esides Caramanchel CE "A"
EMF Dénia "A" 2 - 1 UD Oliva "A"
Levante UD "B" 0 - 0 UD Alginet "A"
UD Carcaixent "A" 0 - 2 Ciutat De Xàtiva CFB "A"
CD Sport Base Ontinyent "A" 2 - 2 Valencia CF "B"
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 1 - 3 CF Dragon Force "A"
CF Promeses Sueca "A" 2 - 6 CF UE Gandia "A"

Política de privacitat: En compliment d'allò establert en la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de Desembre, de Protecció de Dades de caràcter Personal l'informem que les seues dades personals, recollides a través del formulari, es guardaran en un fitxer propietat de EMF Dénia i únicament serviran per a fer-li arribar l'actualitat de l'EMF Dénia.

Registra't al nostre NEWSLETTER i rebràs les últimes notícies de l'EMF Dénia al teu correu electrònic.

Podràs donar-te de baixa en qualsevol moment.

Escriu el text de la imatge Actualizar imagen
Escriu el text de la imatge

Ús de cookies de emfdenia.com

Fem ús de cookies pròpies i de tercers per a millorar els serveis i l'experiència d'ús de l'usuari. Si continueu la navegació, entenem que accepteu la nostra política de cookies.

ACCEPTAR