Horario de partidos
Secretaría EMF
Federación Valenciana Fútbol
CD Dénia

2ª. Cadete Gº. 1

Jornada 26 - 17/05/2020volver

Pego CF "B" - CF Llutxent "A"
UD Oliva "B" - CE La Font d'en Carròs "A"
CD Jávea "B" - EMF Dénia "D"
Benirredra CF "B" - CF UE Tavernes de la Valldigna "B"
Esportiu Beniarjó - CF Castelló de Les Gerres

Jornada 25 - 10/05/2020

CE Ròtova "A" - UD Oliva "B"
CF Llutxent "A" - CAE Bellreguard "B"
CE La Font d'en Carròs "A" - CD Jávea "B"
EMF Dénia "D" - Benirredra CF "B"
CF UE Tavernes de la Valldigna "B" - Esportiu Beniarjó
CF Castelló de Les Gerres - Pego CF "B"

Jornada 24 - 26/04/2020

CAE Bellreguard "B" - Pego CF "B"
CD Jávea "B" - CE Ròtova "A"
Benirredra CF "B" - CE La Font d'en Carròs "A"
Esportiu Beniarjó - EMF Dénia "D"
CF Castelló de Les Gerres - CF UE Tavernes de la Valldigna "B"

Jornada 23 - 19/04/2020

CF Llutxent "A" - UD Oliva "B"
CE Ròtova "A" - Benirredra CF "B"
CE La Font d'en Carròs "A" - Esportiu Beniarjó
EMF Dénia "D" - CF Castelló de Les Gerres
Pego CF "B" - CF UE Tavernes de la Valldigna "B"

Jornada 22 - 05/04/2020

CD Jávea "B" - CF Llutxent "A"
UD Oliva "B" - CAE Bellreguard "B"
Esportiu Beniarjó - CE Ròtova "A"
CF Castelló de Les Gerres - CE La Font d'en Carròs "A"
CF UE Tavernes de la Valldigna "B" - EMF Dénia "D"

Jornada 21 - 29/03/2020

CF Llutxent "A" - Benirredra CF "B"
CAE Bellreguard "B" - CD Jávea "B"
CE Ròtova "A" - CF Castelló de Les Gerres
CE La Font d'en Carròs "A" - CF UE Tavernes de la Valldigna "B"
Pego CF "B" - EMF Dénia "D"

Jornada 20 - 22/03/2020

Benirredra CF "B" - CAE Bellreguard "B"
UD Oliva "B" - Pego CF "B"
Esportiu Beniarjó - CF Llutxent "A"
CF UE Tavernes de la Valldigna "B" - CE Ròtova "A"
EMF Dénia "D" - CE La Font d'en Carròs "A"

Jornada 19 - 08/03/2020

CAE Bellreguard "B" - Esportiu Beniarjó
UD Oliva "B" - CD Jávea "B"
CF Llutxent "A" - CF Castelló de Les Gerres
CE Ròtova "A" - EMF Dénia "D"
Pego CF "B" - CE La Font d'en Carròs "A"

Jornada 18 - 01/03/2020

Benirredra CF "B" - UD Oliva "B"
CD Jávea "B" - Pego CF "B"
CF Castelló de Les Gerres - CAE Bellreguard "B"
CF UE Tavernes de la Valldigna "B" - CF Llutxent "A"
CE La Font d'en Carròs "A" - CE Ròtova "A"

Jornada 17 - 16/02/2020

UD Oliva "B" - Esportiu Beniarjó
CD Jávea "B" 0 - 3 Benirredra CF "B"
CAE Bellreguard "B" 3 - 0 CF UE Tavernes de la Valldigna "B"
CF Llutxent "A" 4 - 2 EMF Dénia "D"
Pego CF "B" 7 - 1 CE Ròtova "A"

Jornada 16 - 09/02/2020

Esportiu Beniarjó 0 - 12 CD Jávea "B"
Benirredra CF "B" 0 - 1 Pego CF "B"
CF Castelló de Les Gerres 0 - 6 UD Oliva "B"
EMF Dénia "D" 2 - 6 CAE Bellreguard "B"
CE La Font d'en Carròs "A" 6 - 1 CF Llutxent "A"

Jornada 15 - 02/02/2020

CD Jávea "B" 3 - 4 CF Castelló de Les Gerres
Benirredra CF "B" 10 - 0 Esportiu Beniarjó
UD Oliva "B" 7 - 1 CF UE Tavernes de la Valldigna "B"
CAE Bellreguard "B" 2 - 4 CE La Font d'en Carròs "A"
CF Llutxent "A" 1 - 4 CE Ròtova "A"

Jornada 14 - 26/01/2020

CF Castelló de Les Gerres 2 - 2 Benirredra CF "B"
Esportiu Beniarjó 0 - 4 Pego CF "B"
CF UE Tavernes de la Valldigna "B" 2 - 1 CD Jávea "B"
EMF Dénia "D" 2 - 3 UD Oliva "B"
CE Ròtova "A" 2 - 9 CAE Bellreguard "B"

Jornada 13 - 19/01/2020

CF Llutxent "A" 3 - 6 Pego CF "B"
CE La Font d'en Carròs "A" 3 - 0 UD Oliva "B"
EMF Dénia "D" 1 - 3 CD Jávea "B"
CF UE Tavernes de la Valldigna "B" - Benirredra CF "B"
CF Castelló de Les Gerres 12 - 1 Esportiu Beniarjó

Jornada 12 - 12/01/2020

UD Oliva "B" 1 - 0 CE Ròtova "A"
CAE Bellreguard "B" 9 - 3 CF Llutxent "A"
CD Jávea "B" 2 - 2 CE La Font d'en Carròs "A"
Benirredra CF "B" 3 - 2 EMF Dénia "D"
Esportiu Beniarjó 2 - 9 CF UE Tavernes de la Valldigna "B"
Pego CF "B" 1 - 1 CF Castelló de Les Gerres

Jornada 11 - 22/12/2019

Pego CF "B" 3 - 4 CAE Bellreguard "B"
CE Ròtova "A" 3 - 5 CD Jávea "B"
CE La Font d'en Carròs "A" 4 - 0 Benirredra CF "B"
EMF Dénia "D" - Esportiu Beniarjó
CF UE Tavernes de la Valldigna "B" 2 - 3 CF Castelló de Les Gerres

Jornada 10 - 15/12/2019

UD Oliva "B" 10 - 1 CF Llutxent "A"
Benirredra CF "B" 4 - 2 CE Ròtova "A"
Esportiu Beniarjó 0 - 9 CE La Font d'en Carròs "A"
CF Castelló de Les Gerres 9 - 1 EMF Dénia "D"
CF UE Tavernes de la Valldigna "B" 1 - 3 Pego CF "B"

Jornada 9 - 08/12/2019

CF Llutxent "A" 1 - 2 CD Jávea "B"
CAE Bellreguard "B" 1 - 5 UD Oliva "B"
CE Ròtova "A" 9 - 1 Esportiu Beniarjó
CE La Font d'en Carròs "A" 5 - 1 CF Castelló de Les Gerres
EMF Dénia "D" 2 - 4 CF UE Tavernes de la Valldigna "B"

Jornada 8 - 01/12/2019

Benirredra CF "B" 7 - 2 CF Llutxent "A"
CD Jávea "B" 2 - 2 CAE Bellreguard "B"
CF Castelló de Les Gerres 2 - 1 CE Ròtova "A"
CF UE Tavernes de la Valldigna "B" 1 - 1 CE La Font d'en Carròs "A"
EMF Dénia "D" 3 - 3 Pego CF "B"

Jornada 7 - 24/11/2019

CAE Bellreguard "B" 1 - 0 Benirredra CF "B"
Pego CF "B" 5 - 0 UD Oliva "B"
CF Llutxent "A" 7 - 1 Esportiu Beniarjó
CE Ròtova "A" 4 - 2 CF UE Tavernes de la Valldigna "B"
CE La Font d'en Carròs "A" 3 - 1 EMF Dénia "D"

Jornada 6 - 17/11/2019

Esportiu Beniarjó 0 - 9 CAE Bellreguard "B"
CD Jávea "B" 3 - 4 UD Oliva "B"
CF Castelló de Les Gerres 5 - 1 CF Llutxent "A"
EMF Dénia "D" 0 - 1 CE Ròtova "A"
CE La Font d'en Carròs "A" 1 - 3 Pego CF "B"

Jornada 5 - 10/11/2019

UD Oliva "B" 1 - 2 Benirredra CF "B"
Pego CF "B" 5 - 3 CD Jávea "B"
CAE Bellreguard "B" 1 - 3 CF Castelló de Les Gerres
CF Llutxent "A" 1 - 4 CF UE Tavernes de la Valldigna "B"
CE Ròtova "A" 2 - 1 CE La Font d'en Carròs "A"

Jornada 4 - 03/11/2019

Esportiu Beniarjó 0 - 13 UD Oliva "B"
Benirredra CF "B" 0 - 0 CD Jávea "B"
CF UE Tavernes de la Valldigna "B" 1 - 1 CAE Bellreguard "B"
EMF Dénia "D" 6 - 1 CF Llutxent "A"
CE Ròtova "A" 0 - 3 Pego CF "B"

Jornada 3 - 27/10/2019

CD Jávea "B" 8 - 0 Esportiu Beniarjó
Pego CF "B" 2 - 4 Benirredra CF "B"
UD Oliva "B" 4 - 5 CF Castelló de Les Gerres
CAE Bellreguard "B" 4 - 1 EMF Dénia "D"
CF Llutxent "A" 0 - 3 CE La Font d'en Carròs "A"

Jornada 2 - 20/10/2019

CF Castelló de Les Gerres 3 - 2 CD Jávea "B"
Esportiu Beniarjó 0 - 9 Benirredra CF "B"
CF UE Tavernes de la Valldigna "B" 1 - 3 UD Oliva "B"
CE La Font d'en Carròs "A" 2 - 2 CAE Bellreguard "B"
CE Ròtova "A" 8 - 4 CF Llutxent "A"

Jornada 1 - 13/10/2019

Benirredra CF "B" 2 - 1 CF Castelló de Les Gerres
Pego CF "B" 13 - 0 Esportiu Beniarjó
CD Jávea "B" 2 - 2 CF UE Tavernes de la Valldigna "B"
UD Oliva "B" 4 - 3 EMF Dénia "D"
CAE Bellreguard "B" 4 - 0 CE Ròtova "A"

Política de privacitat: En compliment d'allò establert en la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de Desembre, de Protecció de Dades de caràcter Personal l'informem que les seues dades personals, recollides a través del formulari, es guardaran en un fitxer propietat de EMF Dénia i únicament serviran per a fer-li arribar l'actualitat de l'EMF Dénia.

Registra't al nostre NEWSLETTER i rebràs les últimes notícies de l'EMF Dénia al teu correu electrònic.

Podràs donar-te de baixa en qualsevol moment.

Escriu el text de la imatge Actualizar imagen
Escriu el text de la imatge

Ús de cookies de emfdenia.com

Fem ús de cookies pròpies i de tercers per a millorar els serveis i l'experiència d'ús de l'usuari. Si continueu la navegació, entenem que accepteu la nostra política de cookies.

ACCEPTAR