Horario de partidos
Secretaría EMF
Federación Valenciana Fútbol
CD Dénia

2ª. Regional Cadete Gº. 1

Jornada 30 - 26/05/2019volver

Gorgos CF "A" - FB Teulada-Moraira "A"
CEF El Verger "A" - UD Altea "A"
CF UE Finestrat - At. Callosa
CE Esport Viu Ondara "A" - SFFCV Benidorm "B"
CF UD Calpe "A" - EMF Dénia "C"
UD Benisa "B" - CF Alfaz Del Pi "B"
CF.La Nucia "C" - EMF Pedreguer

Jornada 29 - 19/05/2019

FB Teulada-Moraira "A" - CF UE Finestrat
UD Altea "A" - Gorgos CF "A"
At. Callosa - CE Esport Viu Ondara "A"
Pego CF "A" - UD Benisa "B"
EMF Dénia "C" - CF.La Nucia "C"
CF Alfaz Del Pi "B" - CF UD Calpe "A"
EMF Pedreguer - CEF El Verger "A"

Jornada 28 - 12/05/2019

CF UE Finestrat - UD Altea "A"
Gorgos CF "A" - CEF El Verger "A"
CE Esport Viu Ondara "A" - FB Teulada-Moraira "A"
UD Benisa "B" - SFFCV Benidorm "B"
CF.La Nucia "C" - CF Alfaz Del Pi "B"
CF UD Calpe "A" - Pego CF "A"
EMF Pedreguer - EMF Dénia "C"

Jornada 27 - 05/05/2019

UD Altea "A" - CE Esport Viu Ondara "A"
Gorgos CF "A" - CF UE Finestrat
At. Callosa - UD Benisa "B"
SFFCV Benidorm "B" - CF UD Calpe "A"
CF Alfaz Del Pi "B" - EMF Pedreguer
Pego CF "A" - CF.La Nucia "C"
CEF El Verger "A" - EMF Dénia "C"

Jornada 26 - 28/04/2019

CE Esport Viu Ondara "A" - Gorgos CF "A"
CF UE Finestrat - CEF El Verger "A"
UD Benisa "B" - FB Teulada-Moraira "A"
CF UD Calpe "A" - At. Callosa
EMF Pedreguer - Pego CF "A"
CF.La Nucia "C" - SFFCV Benidorm "B"
EMF Dénia "C" - CF Alfaz Del Pi "B"

Jornada 25 - 14/04/2019

UD Altea "A" 8 - 3 UD Benisa "B"
CF UE Finestrat 10 - 0 CE Esport Viu Ondara "A"
FB Teulada-Moraira "A" 0 - 4 CF UD Calpe "A"
At. Callosa 1 - 1 CF.La Nucia "C"
Pego CF "A" 3 - 1 EMF Dénia "C"
SFFCV Benidorm "B" - EMF Pedreguer
CEF El Verger "A" 2 - 1 CF Alfaz Del Pi "B"

Jornada 24 - 07/04/2019

UD Benisa "B" 0 - 2 Gorgos CF "A"
CE Esport Viu Ondara "A" 2 - 3 CEF El Verger "A"
CF UD Calpe "A" - UD Altea "A"
CF.La Nucia "C" 3 - 3 FB Teulada-Moraira "A"
EMF Dénia "C" 1 - 2 SFFCV Benidorm "B"
EMF Pedreguer 3 - 1 At. Callosa
CF Alfaz Del Pi "B" 4 - 3 Pego CF "A"

Jornada 23 - 31/03/2019

Gorgos CF "A" 0 - 2 CF UD Calpe "A"
CF UE Finestrat 6 - 0 UD Benisa "B"
UD Altea "A" 1 - 3 CF.La Nucia "C"
FB Teulada-Moraira "A" 1 - 4 EMF Pedreguer
SFFCV Benidorm "B" 1 - 4 CF Alfaz Del Pi "B"
At. Callosa 6 - 2 EMF Dénia "C"
CEF El Verger "A" 1 - 5 Pego CF "A"

Jornada 22 - 24/03/2019

CF UD Calpe "A" 3 - 1 CF UE Finestrat
UD Benisa "B" 0 - 3 CE Esport Viu Ondara "A"
CF.La Nucia "C" 1 - 3 Gorgos CF "A"
EMF Pedreguer 8 - 0 UD Altea "A"
CF Alfaz Del Pi "B" 4 - 1 At. Callosa
EMF Dénia "C" 3 - 1 FB Teulada-Moraira "A"
Pego CF "A" 3 - 1 SFFCV Benidorm "B"

Jornada 21 - 10/03/2019

CF UE Finestrat 3 - 0 CF.La Nucia "C"
CE Esport Viu Ondara "A" 1 - 7 CF UD Calpe "A"
Gorgos CF "A" 2 - 4 EMF Pedreguer
UD Altea "A" 1 - 4 EMF Dénia "C"
At. Callosa 4 - 5 Pego CF "A"
FB Teulada-Moraira "A" 3 - 3 CF Alfaz Del Pi "B"
CEF El Verger "A" 5 - 1 SFFCV Benidorm "B"

Jornada 20 - 03/03/2019

CF.La Nucia "C" 2 - 3 CE Esport Viu Ondara "A"
UD Benisa "B" 1 - 5 CEF El Verger "A"
EMF Pedreguer 6 - 4 CF UE Finestrat
EMF Dénia "C" 2 - 2 Gorgos CF "A"
Pego CF "A" 2 - 2 FB Teulada-Moraira "A"
CF Alfaz Del Pi "B" 2 - 3 UD Altea "A"
SFFCV Benidorm "B" 2 - 3 At. Callosa

Jornada 19 - 17/02/2019

CE Esport Viu Ondara "A" 4 - 3 EMF Pedreguer
UD Benisa "B" 0 - 4 CF UD Calpe "A"
CF UE Finestrat 3 - 1 EMF Dénia "C"
Gorgos CF "A" 0 - 1 CF Alfaz Del Pi "B"
FB Teulada-Moraira "A" 2 - 2 SFFCV Benidorm "B"
UD Altea "A" 1 - 3 Pego CF "A"
CEF El Verger "A" 5 - 0 At. Callosa

Jornada 18 - 10/02/2019

CF.La Nucia "C" 2 - 1 UD Benisa "B"
CF UD Calpe "A" 9 - 0 CEF El Verger "A"
EMF Dénia "C" 5 - 1 CE Esport Viu Ondara "A"
CF Alfaz Del Pi "B" 1 - 1 CF UE Finestrat
SFFCV Benidorm "B" 8 - 2 UD Altea "A"
Pego CF "A" 3 - 0 Gorgos CF "A"
At. Callosa 2 - 0 FB Teulada-Moraira "A"

Jornada 17 - 03/02/2019

UD Benisa "B" 0 - 2 EMF Pedreguer
CF UD Calpe "A" 7 - 0 CF.La Nucia "C"
CE Esport Viu Ondara "A" 1 - 3 CF Alfaz Del Pi "B"
CF UE Finestrat 2 - 0 Pego CF "A"
UD Altea "A" 1 - 4 At. Callosa
Gorgos CF "A" 7 - 0 SFFCV Benidorm "B"
CEF El Verger "A" 2 - 2 FB Teulada-Moraira "A"

Jornada 16 - 27/01/2019

EMF Pedreguer 0 - 0 CF UD Calpe "A"
CF.La Nucia "C" 1 - 2 CEF El Verger "A"
EMF Dénia "C" 2 - 0 UD Benisa "B"
Pego CF "A" - CE Esport Viu Ondara "A"
At. Callosa 2 - 2 Gorgos CF "A"
SFFCV Benidorm "B" 1 - 1 CF UE Finestrat
FB Teulada-Moraira "A" 9 - 1 UD Altea "A"

Jornada 15 - 20/01/2019

FB Teulada-Moraira "A" 0 - 3 Gorgos CF "A"
UD Altea "A" 2 - 3 CEF El Verger "A"
At. Callosa 1 - 3 CF UE Finestrat
SFFCV Benidorm "B" 2 - 1 CE Esport Viu Ondara "A"
EMF Dénia "C" 2 - 5 CF UD Calpe "A"
CF Alfaz Del Pi "B" 8 - 1 UD Benisa "B"
EMF Pedreguer 3 - 0 CF.La Nucia "C"

Jornada 14 - 13/01/2019

CF UE Finestrat 2 - 1 FB Teulada-Moraira "A"
Gorgos CF "A" 4 - 1 UD Altea "A"
CE Esport Viu Ondara "A" 1 - 3 At. Callosa
UD Benisa "B" 1 - 7 Pego CF "A"
CF.La Nucia "C" 0 - 6 EMF Dénia "C"
CF UD Calpe "A" 8 - 3 CF Alfaz Del Pi "B"
CEF El Verger "A" 0 - 4 EMF Pedreguer

Jornada 13 - 23/12/2018

UD Altea "A" 7 - 3 CF UE Finestrat
CEF El Verger "A" 2 - 2 Gorgos CF "A"
FB Teulada-Moraira "A" 6 - 0 CE Esport Viu Ondara "A"
SFFCV Benidorm "B" 9 - 1 UD Benisa "B"
CF Alfaz Del Pi "B" 5 - 1 CF.La Nucia "C"
Pego CF "A" 2 - 2 CF UD Calpe "A"
EMF Dénia "C" 0 - 6 EMF Pedreguer

Jornada 12 - 16/12/2018

CE Esport Viu Ondara "A" 2 - 2 UD Altea "A"
CF UE Finestrat 3 - 5 Gorgos CF "A"
UD Benisa "B" 0 - 4 At. Callosa
CF UD Calpe "A" 5 - 0 SFFCV Benidorm "B"
EMF Pedreguer 5 - 3 CF Alfaz Del Pi "B"
CF.La Nucia "C" 0 - 3 Pego CF "A"
EMF Dénia "C" 1 - 1 CEF El Verger "A"

Jornada 11 - 09/12/2018

Gorgos CF "A" 9 - 1 CE Esport Viu Ondara "A"
CEF El Verger "A" 5 - 2 CF UE Finestrat
FB Teulada-Moraira "A" 3 - 0 UD Benisa "B"
At. Callosa 3 - 5 CF UD Calpe "A"
Pego CF "A" 2 - 6 EMF Pedreguer
SFFCV Benidorm "B" 2 - 1 CF.La Nucia "C"
CF Alfaz Del Pi "B" 2 - 1 EMF Dénia "C"

Jornada 10 - 02/12/2018

UD Benisa "B" 3 - 2 UD Altea "A"
CE Esport Viu Ondara "A" 2 - 1 CF UE Finestrat
CF UD Calpe "A" 3 - 1 FB Teulada-Moraira "A"
CF.La Nucia "C" 1 - 5 At. Callosa
EMF Dénia "C" 1 - 3 Pego CF "A"
EMF Pedreguer 5 - 0 SFFCV Benidorm "B"
CF Alfaz Del Pi "B" 1 - 2 CEF El Verger "A"

Jornada 9 - 25/11/2018

Gorgos CF "A" 7 - 1 UD Benisa "B"
CEF El Verger "A" 2 - 1 CE Esport Viu Ondara "A"
UD Altea "A" - CF UD Calpe "A"
FB Teulada-Moraira "A" 5 - 2 CF.La Nucia "C"
SFFCV Benidorm "B" 1 - 2 EMF Dénia "C"
At. Callosa 0 - 4 EMF Pedreguer
Pego CF "A" 7 - 3 CF Alfaz Del Pi "B"

Jornada 8 - 18/11/2018

CF UD Calpe "A" 1 - 1 Gorgos CF "A"
UD Benisa "B" 2 - 7 CF UE Finestrat
CF.La Nucia "C" 1 - 3 UD Altea "A"
EMF Pedreguer 2 - 3 FB Teulada-Moraira "A"
CF Alfaz Del Pi "B" 7 - 2 SFFCV Benidorm "B"
EMF Dénia "C" 0 - 1 At. Callosa
Pego CF "A" 1 - 3 CEF El Verger "A"

Jornada 7 - 11/11/2018

CF UE Finestrat 2 - 6 CF UD Calpe "A"
CE Esport Viu Ondara "A" 1 - 0 UD Benisa "B"
Gorgos CF "A" 7 - 0 CF.La Nucia "C"
UD Altea "A" 3 - 2 EMF Pedreguer
At. Callosa - CF Alfaz Del Pi "B"
FB Teulada-Moraira "A" 5 - 1 EMF Dénia "C"
SFFCV Benidorm "B" 1 - 9 Pego CF "A"

Jornada 6 - 04/11/2018

CF.La Nucia "C" 2 - 2 CF UE Finestrat
CF UD Calpe "A" 10 - 0 CE Esport Viu Ondara "A"
EMF Pedreguer 1 - 3 Gorgos CF "A"
EMF Dénia "C" 0 - 5 UD Altea "A"
Pego CF "A" 4 - 0 At. Callosa
CF Alfaz Del Pi "B" 1 - 2 FB Teulada-Moraira "A"
SFFCV Benidorm "B" 1 - 2 CEF El Verger "A"

Jornada 5 - 28/10/2018

CE Esport Viu Ondara "A" 3 - 0 CF.La Nucia "C"
CEF El Verger "A" 7 - 1 UD Benisa "B"
CF UE Finestrat 4 - 2 EMF Pedreguer
Gorgos CF "A" 6 - 1 EMF Dénia "C"
FB Teulada-Moraira "A" 2 - 0 Pego CF "A"
UD Altea "A" 5 - 3 CF Alfaz Del Pi "B"
At. Callosa 2 - 2 SFFCV Benidorm "B"

Jornada 4 - 21/10/2018

EMF Pedreguer - CE Esport Viu Ondara "A"
CF UD Calpe "A" - UD Benisa "B"
SFFCV Benidorm "B" - FB Teulada-Moraira "A"
EMF Dénia "C" - CF UE Finestrat
At. Callosa - CEF El Verger "A"
Pego CF "A" - UD Altea "A"
CF Alfaz Del Pi "B" - Gorgos CF "A"

Jornada 3 - 14/10/2018

FB Teulada-Moraira "A" 3 - 0 At. Callosa
UD Benisa "B" 0 - 2 CF.La Nucia "C"
CEF El Verger "A" 4 - 3 CF UD Calpe "A"
Gorgos CF "A" 2 - 0 Pego CF "A"
UD Altea "A" 2 - 2 SFFCV Benidorm "B"
CE Esport Viu Ondara "A" 0 - 3 EMF Dénia "C"
CF UE Finestrat 3 - 1 CF Alfaz Del Pi "B"

Jornada 2 - 07/10/2018

FB Teulada-Moraira "A" 1 - 1 CEF El Verger "A"
SFFCV Benidorm "B" 1 - 6 Gorgos CF "A"
At. Callosa 1 - 2 UD Altea "A"
EMF Pedreguer 11 - 0 UD Benisa "B"
Pego CF "A" 3 - 0 CF UE Finestrat
CF.La Nucia "C" 0 - 4 CF UD Calpe "A"
CF Alfaz Del Pi "B" 0 - 3 CE Esport Viu Ondara "A"

Jornada 1 - 30/09/2018

CF UD Calpe "A" 4 - 2 EMF Pedreguer
CF UE Finestrat 7 - 2 SFFCV Benidorm "B"
Gorgos CF "A" 4 - 0 At. Callosa
CEF El Verger "A" 5 - 1 CF.La Nucia "C"
CE Esport Viu Ondara "A" 0 - 3 Pego CF "A"
UD Altea "A" 3 - 3 FB Teulada-Moraira "A"
UD Benisa "B" 0 - 9 EMF Dénia "C"

Política de privacitat: En compliment d'allò establert en la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de Desembre, de Protecció de Dades de caràcter Personal l'informem que les seues dades personals, recollides a través del formulari, es guardaran en un fitxer propietat de EMF Dénia i únicament serviran per a fer-li arribar l'actualitat de l'EMF Dénia.

Registra't al nostre NEWSLETTER i rebràs les últimes notícies de l'EMF Dénia al teu correu electrònic.

Podràs donar-te de baixa en qualsevol moment.

Escriu el text de la imatge Actualizar imagen
Escriu el text de la imatge

Ús de cookies de emfdenia.com

Fem ús de cookies pròpies i de tercers per a millorar els serveis i l'experiència d'ús de l'usuari. Si continueu la navegació, entenem que accepteu la nostra política de cookies.

ACCEPTAR