Horario de partidos
Secretaría EMF
Federación Valenciana Fútbol
CD Dénia

1ª. Cadete Gº. 5

Jornada 30 - 26/05/2019volver

CD Monte Sion "A" - FS Picassent "A"
CF Miramar - CF UE Gandia "A"
UE Vall Dels Alcalans "A" - CD Enguera
Ciutat de Xàtiva CFB "A" - CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
UE L'Alcudia "B" - UD Carcaixent "B"
CFB Gandia "B" - CF E1 Valencia "C"
CF Cullera "A" - Silla CF "A"
CF Levante Albal "A" - EMF Dénia "B"

Jornada 29 - 19/05/2019

FS Picassent "A" 0 - 8 Ciutat de Xàtiva CFB "A"
CF UE Gandia "A" 3 - 1 CD Monte Sion "A"
CD Enguera 4 - 0 CF Miramar
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 5 - 0 UE L'Alcudia "B"
UD Carcaixent "B" 3 - 0 CF Cullera "A"
CF E1 Valencia "C" 2 - 5 CF Levante Albal "A"
Silla CF "A" 1 - 0 CFB Gandia "B"
EMF Dénia "B" 1 - 1 UE Vall Dels Alcalans "A"

Jornada 28 - 12/05/2019

Ciutat de Xàtiva CFB "A" 2 - 0 CF UE Gandia "A"
CD Monte Sion "A" 2 - 3 CD Enguera
CF Miramar 3 - 0 UE Vall Dels Alcalans "A"
UE L'Alcudia "B" 2 - 0 FS Picassent "A"
CF Cullera "A" 0 - 3 CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
CF Levante Albal "A" 2 - 5 Silla CF "A"
CFB Gandia "B" 2 - 1 UD Carcaixent "B"
EMF Dénia "B" 0 - 0 CF E1 Valencia "C"

Jornada 27 - 05/05/2019

CF UE Gandia "A" 1 - 1 UE L'Alcudia "B"
CD Enguera 2 - 7 Ciutat de Xàtiva CFB "A"
CF Miramar 3 - 2 CD Monte Sion "A"
FS Picassent "A" 1 - 2 CF Cullera "A"
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 2 - 0 CFB Gandia "B"
Silla CF "A" 2 - 0 EMF Dénia "B"
UD Carcaixent "B" 1 - 1 CF Levante Albal "A"
UE Vall Dels Alcalans "A" 6 - 0 CF E1 Valencia "C"

Jornada 26 - 28/04/2019

UE L'Alcudia "B" 3 - 1 CD Enguera
Ciutat de Xàtiva CFB "A" 8 - 0 CF Miramar
CD Monte Sion "A" 0 - 0 UE Vall Dels Alcalans "A"
CF Cullera "A" 2 - 1 CF UE Gandia "A"
CFB Gandia "B" 5 - 0 FS Picassent "A"
EMF Dénia "B" 0 - 1 UD Carcaixent "B"
CF Levante Albal "A" 2 - 5 CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
CF E1 Valencia "C" 2 - 7 Silla CF "A"

Jornada 25 - 14/04/2019

CD Enguera 2 - 2 CF Cullera "A"
CF Miramar 1 - 0 UE L'Alcudia "B"
CD Monte Sion "A" 1 - 4 Ciutat de Xàtiva CFB "A"
CF UE Gandia "A" 0 - 1 CFB Gandia "B"
FS Picassent "A" 2 - 2 CF Levante Albal "A"
UD Carcaixent "B" 1 - 0 CF E1 Valencia "C"
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 3 - 0 EMF Dénia "B"
UE Vall Dels Alcalans "A" 1 - 3 Silla CF "A"

Jornada 24 - 07/04/2019

CF Cullera "A" 2 - 0 CF Miramar
UE L'Alcudia "B" 2 - 2 CD Monte Sion "A"
Ciutat de Xàtiva CFB "A" 4 - 0 UE Vall Dels Alcalans "A"
CFB Gandia "B" 2 - 0 CD Enguera
CF Levante Albal "A" 2 - 2 CF UE Gandia "A"
CF E1 Valencia "C" 1 - 4 CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
EMF Dénia "B" 1 - 0 FS Picassent "A"
Silla CF "A" 1 - 3 UD Carcaixent "B"

Jornada 23 - 31/03/2019

CF Miramar 0 - 0 CFB Gandia "B"
CD Monte Sion "A" 2 - 4 CF Cullera "A"
Ciutat de Xàtiva CFB "A" 5 - 0 UE L'Alcudia "B"
CD Enguera 6 - 4 CF Levante Albal "A"
CF UE Gandia "A" 3 - 1 EMF Dénia "B"
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 2 - 0 Silla CF "A"
FS Picassent "A" 2 - 2 CF E1 Valencia "C"
UE Vall Dels Alcalans "A" 2 - 2 UD Carcaixent "B"

Jornada 22 - 24/03/2019

CFB Gandia "B" 4 - 0 CD Monte Sion "A"
CF Cullera "A" 0 - 5 Ciutat de Xàtiva CFB "A"
UE L'Alcudia "B" 1 - 1 UE Vall Dels Alcalans "A"
CF Levante Albal "A" 5 - 3 CF Miramar
EMF Dénia "B" 2 - 2 CD Enguera
Silla CF "A" 1 - 2 FS Picassent "A"
CF E1 Valencia "C" 2 - 7 CF UE Gandia "A"
UD Carcaixent "B" 0 - 2 CF UE Tavernes de la Valldigna "A"

Jornada 21 - 10/03/2019

CD Monte Sion "A" 1 - 3 CF Levante Albal "A"
Ciutat de Xàtiva CFB "A" 5 - 1 CFB Gandia "B"
UE L'Alcudia "B" 1 - 1 CF Cullera "A"
CF Miramar 0 - 0 EMF Dénia "B"
CD Enguera 5 - 0 CF E1 Valencia "C"
FS Picassent "A" 1 - 3 UD Carcaixent "B"
CF UE Gandia "A" 4 - 2 Silla CF "A"
UE Vall Dels Alcalans "A" 1 - 3 CF UE Tavernes de la Valldigna "A"

Jornada 20 - 03/03/2019

CF Levante Albal "A" 3 - 7 Ciutat de Xàtiva CFB "A"
CFB Gandia "B" 2 - 0 UE L'Alcudia "B"
CF Cullera "A" 1 - 0 UE Vall Dels Alcalans "A"
EMF Dénia "B" 2 - 1 CD Monte Sion "A"
CF E1 Valencia "C" 1 - 5 CF Miramar
UD Carcaixent "B" 1 - 1 CF UE Gandia "A"
Silla CF "A" 4 - 2 CD Enguera
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 4 - 2 FS Picassent "A"

Jornada 19 - 17/02/2019

Ciutat de Xàtiva CFB "A" 4 - 0 EMF Dénia "B"
UE L'Alcudia "B" 2 - 0 CF Levante Albal "A"
CF Cullera "A" 0 - 3 CFB Gandia "B"
CD Monte Sion "A" 7 - 0 CF E1 Valencia "C"
CF Miramar 0 - 3 Silla CF "A"
CF UE Gandia "A" 3 - 0 CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
CD Enguera 1 - 0 UD Carcaixent "B"
UE Vall Dels Alcalans "A" 2 - 4 FS Picassent "A"

Jornada 18 - 10/02/2019

EMF Dénia "B" 0 - 0 UE L'Alcudia "B"
CF Levante Albal "A" 3 - 2 CF Cullera "A"
CFB Gandia "B" 2 - 2 UE Vall Dels Alcalans "A"
CF E1 Valencia "C" 0 - 4 Ciutat de Xàtiva CFB "A"
Silla CF "A" 2 - 3 CD Monte Sion "A"
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 8 - 0 CD Enguera
UD Carcaixent "B" 0 - 2 CF Miramar
FS Picassent "A" 1 - 2 CF UE Gandia "A"

Jornada 17 - 03/02/2019

UE L'Alcudia "B" 4 - 0 CF E1 Valencia "C"
CF Cullera "A" 1 - 0 EMF Dénia "B"
CFB Gandia "B" 1 - 2 CF Levante Albal "A"
Ciutat de Xàtiva CFB "A" 5 - 0 Silla CF "A"
CD Monte Sion "A" 1 - 0 UD Carcaixent "B"
CD Enguera 3 - 2 FS Picassent "A"
CF Miramar 2 - 3 CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
UE Vall Dels Alcalans "A" 1 - 2 CF UE Gandia "A"

Jornada 16 - 27/01/2019

CF E1 Valencia "C" 1 - 4 CF Cullera "A"
EMF Dénia "B" 3 - 3 CFB Gandia "B"
CF Levante Albal "A" 3 - 2 UE Vall Dels Alcalans "A"
Silla CF "A" 7 - 0 UE L'Alcudia "B"
UD Carcaixent "B" 0 - 1 Ciutat de Xàtiva CFB "A"
FS Picassent "A" 1 - 1 CF Miramar
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 2 - 1 CD Monte Sion "A"
CF UE Gandia "A" 4 - 1 CD Enguera

Jornada 15 - 20/01/2019

FS Picassent "A" 6 - 0 CD Monte Sion "A"
CF UE Gandia "A" 2 - 0 CF Miramar
CD Enguera 2 - 0 UE Vall Dels Alcalans "A"
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 2 - 1 Ciutat de Xàtiva CFB "A"
UD Carcaixent "B" 3 - 0 UE L'Alcudia "B"
CF E1 Valencia "C" 0 - 2 CFB Gandia "B"
Silla CF "A" 5 - 2 CF Cullera "A"
EMF Dénia "B" 3 - 2 CF Levante Albal "A"

Jornada 14 - 13/01/2019

Ciutat de Xàtiva CFB "A" 1 - 0 FS Picassent "A"
CD Monte Sion "A" 0 - 2 CF UE Gandia "A"
CF Miramar 2 - 3 CD Enguera
UE L'Alcudia "B" 1 - 4 CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
CF Cullera "A" 0 - 0 UD Carcaixent "B"
CF Levante Albal "A" 5 - 0 CF E1 Valencia "C"
CFB Gandia "B" 1 - 0 Silla CF "A"
UE Vall Dels Alcalans "A" 3 - 3 EMF Dénia "B"

Jornada 13 - 23/12/2018

CF UE Gandia "A" 1 - 3 Ciutat de Xàtiva CFB "A"
CD Enguera 4 - 1 CD Monte Sion "A"
UE Vall Dels Alcalans "A" 3 - 1 CF Miramar
FS Picassent "A" 1 - 2 UE L'Alcudia "B"
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 8 - 1 CF Cullera "A"
Silla CF "A" 4 - 2 CF Levante Albal "A"
UD Carcaixent "B" 0 - 3 CFB Gandia "B"
CF E1 Valencia "C" 3 - 6 EMF Dénia "B"

Jornada 12 - 16/12/2018

UE L'Alcudia "B" 1 - 1 CF UE Gandia "A"
Ciutat de Xàtiva CFB "A" 6 - 3 CD Enguera
CD Monte Sion "A" 2 - 0 CF Miramar
CF Cullera "A" 2 - 1 FS Picassent "A"
CFB Gandia "B" 0 - 0 CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
EMF Dénia "B" 1 - 0 Silla CF "A"
CF Levante Albal "A" 2 - 3 UD Carcaixent "B"
CF E1 Valencia "C" 0 - 5 UE Vall Dels Alcalans "A"

Jornada 11 - 09/12/2018

CD Enguera 2 - 1 UE L'Alcudia "B"
CF Miramar 1 - 6 Ciutat de Xàtiva CFB "A"
UE Vall Dels Alcalans "A" 0 - 2 CD Monte Sion "A"
CF UE Gandia "A" 4 - 0 CF Cullera "A"
FS Picassent "A" 2 - 1 CFB Gandia "B"
UD Carcaixent "B" 1 - 0 EMF Dénia "B"
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 7 - 1 CF Levante Albal "A"
Silla CF "A" 7 - 0 CF E1 Valencia "C"

Jornada 10 - 02/12/2018

CF Cullera "A" 1 - 1 CD Enguera
UE L'Alcudia "B" 0 - 3 CF Miramar
Ciutat de Xàtiva CFB "A" 3 - 0 CD Monte Sion "A"
CFB Gandia "B" 0 - 1 CF UE Gandia "A"
CF Levante Albal "A" 3 - 2 FS Picassent "A"
CF E1 Valencia "C" 1 - 3 UD Carcaixent "B"
EMF Dénia "B" 0 - 1 CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
Silla CF "A" 1 - 0 UE Vall Dels Alcalans "A"

Jornada 9 - 25/11/2018

CF Miramar 5 - 1 CF Cullera "A"
CD Monte Sion "A" 3 - 1 UE L'Alcudia "B"
UE Vall Dels Alcalans "A" 0 - 5 Ciutat de Xàtiva CFB "A"
CD Enguera 3 - 2 CFB Gandia "B"
CF UE Gandia "A" 6 - 1 CF Levante Albal "A"
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 14 - 0 CF E1 Valencia "C"
FS Picassent "A" 3 - 1 EMF Dénia "B"
UD Carcaixent "B" 1 - 1 Silla CF "A"

Jornada 8 - 18/11/2018

CFB Gandia "B" 1 - 1 CF Miramar
CF Cullera "A" 2 - 2 CD Monte Sion "A"
UE L'Alcudia "B" 1 - 3 Ciutat de Xàtiva CFB "A"
CF Levante Albal "A" 1 - 7 CD Enguera
EMF Dénia "B" 0 - 6 CF UE Gandia "A"
Silla CF "A" 1 - 2 CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
CF E1 Valencia "C" 0 - 8 FS Picassent "A"
UD Carcaixent "B" 1 - 1 UE Vall Dels Alcalans "A"

Jornada 7 - 11/11/2018

CD Monte Sion "A" 1 - 2 CFB Gandia "B"
Ciutat de Xàtiva CFB "A" 4 - 0 CF Cullera "A"
UE Vall Dels Alcalans "A" 2 - 2 UE L'Alcudia "B"
CF Miramar 4 - 2 CF Levante Albal "A"
CD Enguera 1 - 3 EMF Dénia "B"
FS Picassent "A" 4 - 0 Silla CF "A"
CF UE Gandia "A" 11 - 0 CF E1 Valencia "C"
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 4 - 0 UD Carcaixent "B"

Jornada 6 - 04/11/2018

CF Levante Albal "A" 3 - 5 CD Monte Sion "A"
CFB Gandia "B" 0 - 1 Ciutat de Xàtiva CFB "A"
CF Cullera "A" 5 - 1 UE L'Alcudia "B"
EMF Dénia "B" 4 - 0 CF Miramar
CF E1 Valencia "C" 1 - 5 CD Enguera
UD Carcaixent "B" 1 - 0 FS Picassent "A"
Silla CF "A" 1 - 3 CF UE Gandia "A"
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 5 - 0 UE Vall Dels Alcalans "A"

Jornada 5 - 28/10/2018

Ciutat de Xàtiva CFB "A" 5 - 2 CF Levante Albal "A"
UE L'Alcudia "B" 0 - 4 CFB Gandia "B"
UE Vall Dels Alcalans "A" 0 - 0 CF Cullera "A"
CD Monte Sion "A" 0 - 1 EMF Dénia "B"
CF Miramar 4 - 1 CF E1 Valencia "C"
CF UE Gandia "A" 6 - 0 UD Carcaixent "B"
CD Enguera 1 - 0 Silla CF "A"
FS Picassent "A" 2 - 3 CF UE Tavernes de la Valldigna "A"

Jornada 4 - 21/10/2018

EMF Dénia "B" - Ciutat de Xàtiva CFB "A"
CF Levante Albal "A" - UE L'Alcudia "B"
CFB Gandia "B" - CF Cullera "A"
CF E1 Valencia "C" - CD Monte Sion "A"
Silla CF "A" - CF Miramar
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" - CF UE Gandia "A"
UD Carcaixent "B" - CD Enguera
FS Picassent "A" - UE Vall Dels Alcalans "A"

Jornada 3 - 14/10/2018

UE L'Alcudia "B" 0 - 2 EMF Dénia "B"
CF Cullera "A" 1 - 3 CF Levante Albal "A"
UE Vall Dels Alcalans "A" 1 - 2 CFB Gandia "B"
Ciutat de Xàtiva CFB "A" 11 - 0 CF E1 Valencia "C"
CD Monte Sion "A" 1 - 0 Silla CF "A"
CD Enguera 0 - 2 CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
CF Miramar 0 - 2 UD Carcaixent "B"
CF UE Gandia "A" 2 - 1 FS Picassent "A"

Jornada 2 - 07/10/2018

CF E1 Valencia "C" 0 - 1 UE L'Alcudia "B"
EMF Dénia "B" 1 - 0 CF Cullera "A"
CF Levante Albal "A" 0 - 4 CFB Gandia "B"
Silla CF "A" 0 - 6 Ciutat de Xàtiva CFB "A"
UD Carcaixent "B" 2 - 1 CD Monte Sion "A"
FS Picassent "A" 3 - 1 CD Enguera
CF UE Tavernes de la Valldigna "A" 4 - 0 CF Miramar
CF UE Gandia "A" 6 - 3 UE Vall Dels Alcalans "A"

Jornada 1 - 30/09/2018

CF Cullera "A" 0 - 1 CF E1 Valencia "C"
CFB Gandia "B" 0 - 0 EMF Dénia "B"
UE Vall Dels Alcalans "A" 1 - 4 CF Levante Albal "A"
UE L'Alcudia "B" 0 - 3 Silla CF "A"
Ciutat de Xàtiva CFB "A" 3 - 1 UD Carcaixent "B"
CF Miramar 1 - 5 FS Picassent "A"
CD Monte Sion "A" 0 - 4 CF UE Tavernes de la Valldigna "A"
CD Enguera 0 - 0 CF UE Gandia "A"

Política de privacitat: En compliment d'allò establert en la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de Desembre, de Protecció de Dades de caràcter Personal l'informem que les seues dades personals, recollides a través del formulari, es guardaran en un fitxer propietat de EMF Dénia i únicament serviran per a fer-li arribar l'actualitat de l'EMF Dénia.

Registra't al nostre NEWSLETTER i rebràs les últimes notícies de l'EMF Dénia al teu correu electrònic.

Podràs donar-te de baixa en qualsevol moment.

Escriu el text de la imatge Actualizar imagen
Escriu el text de la imatge

Ús de cookies de emfdenia.com

Fem ús de cookies pròpies i de tercers per a millorar els serveis i l'experiència d'ús de l'usuari. Si continueu la navegació, entenem que accepteu la nostra política de cookies.

ACCEPTAR