Horario de partidos
Secretaría EMF
Federación Valenciana Fútbol
CD Dénia

Cto. Alevín 1er. año Gº. 1

Jornada 26 - 12/05/2019volver

EMF Dénia "B" - CF UD Calpe "B"
CEF El Verger "B" - CD Jávea "B"
CF Alfaz Del Pi "B" - CF At. Ciudad de Benidorm "B"
Pego CF "B" - CD Pedreguer Roig
U.D. Altea "B" - CD Pedreguer Verd
UD Benissa "B" - FB Teulada-Moraira "C"
CF La Marina Xàbia "B" - CE Esport Viu Ondara "C"

Jornada 25 - 05/05/2019

CF UD Calpe "B" - CF Alfaz Del Pi "B"
CD Jávea "B" - EMF Dénia "B"
CF At. Ciudad de Benidorm "B" - Pego CF "B"
CD Pedreguer Roig - UD Benissa "B"
CD Pedreguer Verd - CF La Marina Xàbia "B"
FB Teulada-Moraira "C" - U.D. Altea "B"
CE Esport Viu Ondara "C" - CEF El Verger "B"

Jornada 24 - 28/04/2019

CF Alfaz Del Pi "B" - CD Jávea "B"
EMF Dénia "B" - CEF El Verger "B"
Pego CF "B" - CF UD Calpe "B"
UD Benissa "B" - CF At. Ciudad de Benidorm "B"
CF La Marina Xàbia "B" - FB Teulada-Moraira "C"
U.D. Altea "B" - CD Pedreguer Roig
CE Esport Viu Ondara "C" - CD Pedreguer Verd

Jornada 23 - 14/04/2019

CD Jávea "B" 3 - 3 Pego CF "B"
EMF Dénia "B" 9 - 0 CF Alfaz Del Pi "B"
CF UD Calpe "B" 8 - 3 UD Benissa "B"
CF At. Ciudad de Benidorm "B" 5 - 2 U.D. Altea "B"
FB Teulada-Moraira "C" 12 - 3 CE Esport Viu Ondara "C"
CD Pedreguer Roig 1 - 12 CF La Marina Xàbia "B"
CEF El Verger "B" 7 - 3 CD Pedreguer Verd

Jornada 22 - 07/04/2019

Pego CF "B" 1 - 5 EMF Dénia "B"
CF Alfaz Del Pi "B" 3 - 4 CEF El Verger "B"
UD Benissa "B" 2 - 12 CD Jávea "B"
U.D. Altea "B" 5 - 0 CF UD Calpe "B"
CE Esport Viu Ondara "C" 6 - 2 CD Pedreguer Roig
CF La Marina Xàbia "B" 0 - 5 CF At. Ciudad de Benidorm "B"
CD Pedreguer Verd 2 - 6 FB Teulada-Moraira "C"

Jornada 21 - 31/03/2019

EMF Dénia "B" 16 - 1 UD Benissa "B"
CF Alfaz Del Pi "B" 2 - 8 Pego CF "B"
CD Jávea "B" 3 - 2 U.D. Altea "B"
CF UD Calpe "B" 2 - 0 CF La Marina Xàbia "B"
CD Pedreguer Roig 3 - 8 CD Pedreguer Verd
CF At. Ciudad de Benidorm "B" 3 - 0 CE Esport Viu Ondara "C"
CEF El Verger "B" 2 - 5 FB Teulada-Moraira "C"

Jornada 20 - 24/03/2019

UD Benissa "B" 3 - 7 CF Alfaz Del Pi "B"
Pego CF "B" 1 - 1 CEF El Verger "B"
U.D. Altea "B" 6 - 3 EMF Dénia "B"
CF La Marina Xàbia "B" 4 - 1 CD Jávea "B"
CD Pedreguer Verd 2 - 9 CF At. Ciudad de Benidorm "B"
CE Esport Viu Ondara "C" 1 - 3 CF UD Calpe "B"
FB Teulada-Moraira "C" 11 - 0 CD Pedreguer Roig

Jornada 19 - 10/03/2019

CF Alfaz Del Pi "B" 1 - 6 U.D. Altea "B"
Pego CF "B" 3 - 0 UD Benissa "B"
EMF Dénia "B" 4 - 0 CF La Marina Xàbia "B"
CD Jávea "B" 6 - 0 CE Esport Viu Ondara "C"
CF At. Ciudad de Benidorm "B" 4 - 4 FB Teulada-Moraira "C"
CF UD Calpe "B" 5 - 2 CD Pedreguer Verd
CEF El Verger "B" 9 - 0 CD Pedreguer Roig

Jornada 18 - 03/03/2019

U.D. Altea "B" 3 - 1 Pego CF "B"
UD Benissa "B" 1 - 9 CEF El Verger "B"
CF La Marina Xàbia "B" 4 - 4 CF Alfaz Del Pi "B"
CE Esport Viu Ondara "C" 0 - 11 EMF Dénia "B"
FB Teulada-Moraira "C" 3 - 5 CF UD Calpe "B"
CD Pedreguer Verd 0 - 5 CD Jávea "B"
CD Pedreguer Roig 1 - 14 CF At. Ciudad de Benidorm "B"

Jornada 17 - 17/02/2019

Pego CF "B" 5 - 2 CF La Marina Xàbia "B"
UD Benissa "B" 1 - 8 U.D. Altea "B"
CF Alfaz Del Pi "B" 10 - 2 CE Esport Viu Ondara "C"
EMF Dénia "B" 8 - 1 CD Pedreguer Verd
CF UD Calpe "B" 9 - 0 CD Pedreguer Roig
CD Jávea "B" 5 - 4 FB Teulada-Moraira "C"
CEF El Verger "B" 2 - 3 CF At. Ciudad de Benidorm "B"

Jornada 16 - 10/02/2019

CF La Marina Xàbia "B" 5 - 0 UD Benissa "B"
U.D. Altea "B" 2 - 2 CEF El Verger "B"
CE Esport Viu Ondara "C" 1 - 6 Pego CF "B"
CD Pedreguer Verd 3 - 4 CF Alfaz Del Pi "B"
CD Pedreguer Roig 1 - 10 CD Jávea "B"
FB Teulada-Moraira "C" 6 - 0 EMF Dénia "B"
CF At. Ciudad de Benidorm "B" 5 - 3 CF UD Calpe "B"

Jornada 15 - 03/02/2019

UD Benissa "B" 0 - 3 CE Esport Viu Ondara "C"
U.D. Altea "B" 2 - 2 CF La Marina Xàbia "B"
Pego CF "B" 5 - 2 CD Pedreguer Verd
CF Alfaz Del Pi "B" 2 - 10 FB Teulada-Moraira "C"
CD Jávea "B" 2 - 7 CF At. Ciudad de Benidorm "B"
EMF Dénia "B" 13 - 0 CD Pedreguer Roig
CEF El Verger "B" 3 - 1 CF UD Calpe "B"

Jornada 14 - 27/01/2019

CE Esport Viu Ondara "C" 1 - 4 U.D. Altea "B"
CF La Marina Xàbia "B" 1 - 3 CEF El Verger "B"
CD Pedreguer Verd 7 - 3 UD Benissa "B"
FB Teulada-Moraira "C" 2 - 0 Pego CF "B"
CF At. Ciudad de Benidorm "B" 6 - 1 EMF Dénia "B"
CD Pedreguer Roig 2 - 5 CF Alfaz Del Pi "B"
CF UD Calpe "B" 3 - 5 CD Jávea "B"

Jornada 13 - 20/01/2019

CF UD Calpe "B" 1 - 4 EMF Dénia "B"
CD Jávea "B" 4 - 8 CEF El Verger "B"
CF At. Ciudad de Benidorm "B" 5 - 1 CF Alfaz Del Pi "B"
CD Pedreguer Roig 2 - 5 Pego CF "B"
CD Pedreguer Verd 1 - 5 U.D. Altea "B"
FB Teulada-Moraira "C" 12 - 1 UD Benissa "B"
CE Esport Viu Ondara "C" 1 - 5 CF La Marina Xàbia "B"

Jornada 12 - 13/01/2019

CF Alfaz Del Pi "B" 4 - 6 CF UD Calpe "B"
EMF Dénia "B" 2 - 2 CD Jávea "B"
Pego CF "B" 2 - 1 CF At. Ciudad de Benidorm "B"
UD Benissa "B" 3 - 1 CD Pedreguer Roig
CF La Marina Xàbia "B" 3 - 3 CD Pedreguer Verd
U.D. Altea "B" 6 - 5 FB Teulada-Moraira "C"
CEF El Verger "B" 7 - 0 CE Esport Viu Ondara "C"

Jornada 11 - 23/12/2018

CD Jávea "B" 6 - 4 CF Alfaz Del Pi "B"
CEF El Verger "B" 2 - 0 EMF Dénia "B"
CF UD Calpe "B" 5 - 5 Pego CF "B"
CF At. Ciudad de Benidorm "B" 9 - 0 UD Benissa "B"
FB Teulada-Moraira "C" 7 - 1 CF La Marina Xàbia "B"
CD Pedreguer Roig 0 - 13 U.D. Altea "B"
CD Pedreguer Verd 7 - 3 CE Esport Viu Ondara "C"

Jornada 10 - 16/12/2018

Pego CF "B" 7 - 2 CD Jávea "B"
CF Alfaz Del Pi "B" 2 - 8 EMF Dénia "B"
UD Benissa "B" 3 - 4 CF UD Calpe "B"
U.D. Altea "B" 3 - 3 CF At. Ciudad de Benidorm "B"
CE Esport Viu Ondara "C" 1 - 6 FB Teulada-Moraira "C"
CF La Marina Xàbia "B" 3 - 0 CD Pedreguer Roig
CD Pedreguer Verd 3 - 8 CEF El Verger "B"

Jornada 9 - 09/12/2018

EMF Dénia "B" 3 - 4 Pego CF "B"
CEF El Verger "B" 10 - 4 CF Alfaz Del Pi "B"
CD Jávea "B" 8 - 3 UD Benissa "B"
CF UD Calpe "B" 1 - 5 U.D. Altea "B"
CD Pedreguer Roig 2 - 5 CE Esport Viu Ondara "C"
CF At. Ciudad de Benidorm "B" 7 - 2 CF La Marina Xàbia "B"
FB Teulada-Moraira "C" 7 - 1 CD Pedreguer Verd

Jornada 8 - 02/12/2018

UD Benissa "B" 3 - 11 EMF Dénia "B"
Pego CF "B" 1 - 2 CF Alfaz Del Pi "B"
U.D. Altea "B" 4 - 2 CD Jávea "B"
CF La Marina Xàbia "B" 3 - 3 CF UD Calpe "B"
CD Pedreguer Verd 6 - 1 CD Pedreguer Roig
CE Esport Viu Ondara "C" 1 - 11 CF At. Ciudad de Benidorm "B"
FB Teulada-Moraira "C" 5 - 4 CEF El Verger "B"

Jornada 7 - 25/11/2018

CF Alfaz Del Pi "B" 4 - 2 UD Benissa "B"
CEF El Verger "B" 6 - 3 Pego CF "B"
EMF Dénia "B" 3 - 2 U.D. Altea "B"
CD Jávea "B" 3 - 1 CF La Marina Xàbia "B"
CF At. Ciudad de Benidorm "B" 9 - 1 CD Pedreguer Verd
CF UD Calpe "B" 1 - 1 CE Esport Viu Ondara "C"
CD Pedreguer Roig 0 - 14 FB Teulada-Moraira "C"

Jornada 6 - 18/11/2018

U.D. Altea "B" 11 - 1 CF Alfaz Del Pi "B"
UD Benissa "B" 1 - 11 Pego CF "B"
CF La Marina Xàbia "B" 2 - 5 EMF Dénia "B"
CE Esport Viu Ondara "C" 1 - 6 CD Jávea "B"
FB Teulada-Moraira "C" 5 - 3 CF At. Ciudad de Benidorm "B"
CD Pedreguer Verd 3 - 2 CF UD Calpe "B"
CD Pedreguer Roig 2 - 11 CEF El Verger "B"

Jornada 5 - 11/11/2018

Pego CF "B" 2 - 1 U.D. Altea "B"
CEF El Verger "B" 9 - 2 UD Benissa "B"
CF Alfaz Del Pi "B" 3 - 4 CF La Marina Xàbia "B"
EMF Dénia "B" 10 - 1 CE Esport Viu Ondara "C"
CF UD Calpe "B" 2 - 3 FB Teulada-Moraira "C"
CD Jávea "B" 4 - 3 CD Pedreguer Verd
CF At. Ciudad de Benidorm "B" 8 - 2 CD Pedreguer Roig

Jornada 4 - 04/11/2018

CF La Marina Xàbia "B" 2 - 6 Pego CF "B"
U.D. Altea "B" 21 - 0 UD Benissa "B"
CE Esport Viu Ondara "C" 3 - 5 CF Alfaz Del Pi "B"
CD Pedreguer Verd 1 - 3 EMF Dénia "B"
CD Pedreguer Roig - CF UD Calpe "B"
FB Teulada-Moraira "C" 3 - 1 CD Jávea "B"
CF At. Ciudad de Benidorm "B" 3 - 3 CEF El Verger "B"

Jornada 3 - 28/10/2018

UD Benissa "B" 2 - 5 CF La Marina Xàbia "B"
CEF El Verger "B" 4 - 3 U.D. Altea "B"
Pego CF "B" 9 - 0 CE Esport Viu Ondara "C"
CF Alfaz Del Pi "B" 3 - 7 CD Pedreguer Verd
CD Jávea "B" 9 - 0 CD Pedreguer Roig
EMF Dénia "B" 1 - 2 FB Teulada-Moraira "C"
CF UD Calpe "B" 0 - 5 CF At. Ciudad de Benidorm "B"

Jornada 2 - 21/10/2018

CE Esport Viu Ondara "C" - UD Benissa "B"
CF La Marina Xàbia "B" - U.D. Altea "B"
CF At. Ciudad de Benidorm "B" - CD Jávea "B"
CD Pedreguer Verd - Pego CF "B"
CD Pedreguer Roig - EMF Dénia "B"
FB Teulada-Moraira "C" - CF Alfaz Del Pi "B"
CF UD Calpe "B" - CEF El Verger "B"

Jornada 1 - 14/10/2018

EMF Dénia "B" 0 - 3 CF At. Ciudad de Benidorm "B"
CEF El Verger "B" 6 - 1 CF La Marina Xàbia "B"
U.D. Altea "B" 6 - 4 CE Esport Viu Ondara "C"
Pego CF "B" 2 - 3 FB Teulada-Moraira "C"
CD Jávea "B" 1 - 1 CF UD Calpe "B"
UD Benissa "B" 0 - 13 CD Pedreguer Verd
CF Alfaz Del Pi "B" 10 - 1 CD Pedreguer Roig

Política de privacitat: En compliment d'allò establert en la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de Desembre, de Protecció de Dades de caràcter Personal l'informem que les seues dades personals, recollides a través del formulari, es guardaran en un fitxer propietat de EMF Dénia i únicament serviran per a fer-li arribar l'actualitat de l'EMF Dénia.

Registra't al nostre NEWSLETTER i rebràs les últimes notícies de l'EMF Dénia al teu correu electrònic.

Podràs donar-te de baixa en qualsevol moment.

Escriu el text de la imatge Actualizar imagen
Escriu el text de la imatge

Ús de cookies de emfdenia.com

Fem ús de cookies pròpies i de tercers per a millorar els serveis i l'experiència d'ús de l'usuari. Si continueu la navegació, entenem que accepteu la nostra política de cookies.

ACCEPTAR