Horario de partidos
Secretaría EMF
Federación Valenciana Fútbol
CD Dénia

Cto. Alevín 2º año Gº. 1

Jornada 30 - 09/06/2019volver

EMF Pedreguer Blau - UD Benissa "A"
CE Esport Viu Ondara "A" - CF UD Calpe "A"
S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A" - CD Jávea "A"
CF Alfaz Del Pi "A" - CF La Marina Xabia "A"
Pego CF "A" - Gorgos CF "A"
FB Teulada-Moraira "A" - CEF El Verger "A"
Villajoyosa CF "A" - EMF Dénia "A"
UD Altea "A" - CF La Nucia "A"

Jornada 29 - 02/06/2019

UD Benissa "A" - CF Alfaz Del Pi "A"
CF UD Calpe "A" - EMF Pedreguer Blau
CD Jávea "A" - CE Esport Viu Ondara "A"
CF La Marina Xabia "A" - Pego CF "A"
Gorgos CF "A" - Villajoyosa CF "A"
CEF El Verger "A" - UD Altea "A"
EMF Dénia "A" - FB Teulada-Moraira "A"
CF La Nucia "A" - S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A"

Jornada 28 - 26/05/2019

CF Alfaz Del Pi "A" - CF UD Calpe "A"
EMF Pedreguer Blau - CD Jávea "A"
CE Esport Viu Ondara "A" - S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A"
Pego CF "A" - UD Benissa "A"
Villajoyosa CF "A" - CF La Marina Xabia "A"
UD Altea "A" - EMF Dénia "A"
FB Teulada-Moraira "A" - Gorgos CF "A"
CF La Nucia "A" - CEF El Verger "A"

Jornada 27 - 19/05/2019

CF UD Calpe "A" - Pego CF "A"
CD Jávea "A" - CF Alfaz Del Pi "A"
CE Esport Viu Ondara "A" - EMF Pedreguer Blau
UD Benissa "A" - Villajoyosa CF "A"
CF La Marina Xabia "A" - FB Teulada-Moraira "A"
EMF Dénia "A" - CF La Nucia "A"
Gorgos CF "A" - UD Altea "A"
S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A" - CEF El Verger "A"

Jornada 26 - 12/05/2019

Pego CF "A" - CD Jávea "A"
CF Alfaz Del Pi "A" - CE Esport Viu Ondara "A"
EMF Pedreguer Blau - S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A"
Villajoyosa CF "A" - CF UD Calpe "A"
FB Teulada-Moraira "A" - UD Benissa "A"
CF La Nucia "A" - Gorgos CF "A"
UD Altea "A" - CF La Marina Xabia "A"
CEF El Verger "A" - EMF Dénia "A"

Jornada 25 - 05/05/2019

CD Jávea "A" - Villajoyosa CF "A"
CE Esport Viu Ondara "A" - Pego CF "A"
EMF Pedreguer Blau - CF Alfaz Del Pi "A"
CF UD Calpe "A" - FB Teulada-Moraira "A"
UD Benissa "A" - UD Altea "A"
Gorgos CF "A" - CEF El Verger "A"
CF La Marina Xabia "A" - CF La Nucia "A"
S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A" - EMF Dénia "A"

Jornada 24 - 28/04/2019

Villajoyosa CF "A" - CE Esport Viu Ondara "A"
Pego CF "A" - EMF Pedreguer Blau
CF Alfaz Del Pi "A" - S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A"
FB Teulada-Moraira "A" - CD Jávea "A"
UD Altea "A" - CF UD Calpe "A"
CEF El Verger "A" - CF La Marina Xabia "A"
CF La Nucia "A" - UD Benissa "A"
EMF Dénia "A" - Gorgos CF "A"

Jornada 23 - 14/04/2019

CE Esport Viu Ondara "A" 0 - 9 FB Teulada-Moraira "A"
EMF Pedreguer Blau 2 - 4 Villajoyosa CF "A"
CF Alfaz Del Pi "A" 4 - 0 Pego CF "A"
CD Jávea "A" 14 - 0 UD Altea "A"
CF UD Calpe "A" 2 - 2 CF La Nucia "A"
CF La Marina Xabia "A" 2 - 6 EMF Dénia "A"
UD Benissa "A" 1 - 3 CEF El Verger "A"
S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A" 9 - 2 Gorgos CF "A"

Jornada 22 - 07/04/2019

FB Teulada-Moraira "A" 6 - 5 EMF Pedreguer Blau
Villajoyosa CF "A" 1 - 2 CF Alfaz Del Pi "A"
Pego CF "A" 3 - 5 S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A"
UD Altea "A" 5 - 2 CE Esport Viu Ondara "A"
CF La Nucia "A" - CD Jávea "A"
EMF Dénia "A" 2 - 2 UD Benissa "A"
CEF El Verger "A" 1 - 3 CF UD Calpe "A"
Gorgos CF "A" 3 - 3 CF La Marina Xabia "A"

Jornada 21 - 31/03/2019

EMF Pedreguer Blau 6 - 1 UD Altea "A"
CF Alfaz Del Pi "A" 4 - 3 FB Teulada-Moraira "A"
Pego CF "A" 1 - 4 Villajoyosa CF "A"
CE Esport Viu Ondara "A" 0 - 8 CF La Nucia "A"
CD Jávea "A" 4 - 1 CEF El Verger "A"
UD Benissa "A" 8 - 1 Gorgos CF "A"
CF UD Calpe "A" 2 - 3 EMF Dénia "A"
S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A" 5 - 1 CF La Marina Xabia "A"

Jornada 20 - 24/03/2019

UD Altea "A" 2 - 8 CF Alfaz Del Pi "A"
FB Teulada-Moraira "A" 7 - 2 Pego CF "A"
Villajoyosa CF "A" 1 - 3 S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A"
CF La Nucia "A" 6 - 6 EMF Pedreguer Blau
CEF El Verger "A" 2 - 0 CE Esport Viu Ondara "A"
Gorgos CF "A" 0 - 12 CF UD Calpe "A"
EMF Dénia "A" 2 - 7 CD Jávea "A"
CF La Marina Xabia "A" 6 - 0 UD Benissa "A"

Jornada 19 - 10/03/2019

CF Alfaz Del Pi "A" 2 - 7 CF La Nucia "A"
Pego CF "A" 6 - 2 UD Altea "A"
Villajoyosa CF "A" 3 - 3 FB Teulada-Moraira "A"
EMF Pedreguer Blau 4 - 2 CEF El Verger "A"
CE Esport Viu Ondara "A" 0 - 14 EMF Dénia "A"
CF UD Calpe "A" 4 - 1 CF La Marina Xabia "A"
CD Jávea "A" 15 - 0 Gorgos CF "A"
S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A" 5 - 1 UD Benissa "A"

Jornada 18 - 03/03/2019

CF La Nucia "A" 4 - 2 Pego CF "A"
UD Altea "A" 4 - 7 Villajoyosa CF "A"
FB Teulada-Moraira "A" 1 - 3 S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A"
CEF El Verger "A" 5 - 2 CF Alfaz Del Pi "A"
EMF Dénia "A" 7 - 4 EMF Pedreguer Blau
CF La Marina Xabia "A" 1 - 7 CD Jávea "A"
Gorgos CF "A" 6 - 3 CE Esport Viu Ondara "A"
UD Benissa "A" 3 - 2 CF UD Calpe "A"

Jornada 17 - 17/02/2019

Pego CF "A" 3 - 2 CEF El Verger "A"
Villajoyosa CF "A" 3 - 9 CF La Nucia "A"
FB Teulada-Moraira "A" 8 - 5 UD Altea "A"
CF Alfaz Del Pi "A" 1 - 6 EMF Dénia "A"
EMF Pedreguer Blau 8 - 2 Gorgos CF "A"
CD Jávea "A" 6 - 3 UD Benissa "A"
CE Esport Viu Ondara "A" 0 - 9 CF La Marina Xabia "A"
S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A" 6 - 2 CF UD Calpe "A"

Jornada 16 - 10/02/2019

CEF El Verger "A" 5 - 4 Villajoyosa CF "A"
CF La Nucia "A" 7 - 1 FB Teulada-Moraira "A"
UD Altea "A" 3 - 7 S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A"
EMF Dénia "A" 3 - 1 Pego CF "A"
Gorgos CF "A" - CF Alfaz Del Pi "A"
UD Benissa "A" 2 - 1 CE Esport Viu Ondara "A"
CF La Marina Xabia "A" 1 - 2 EMF Pedreguer Blau
CF UD Calpe "A" 3 - 3 CD Jávea "A"

Jornada 15 - 03/02/2019

UD Benissa "A" 1 - 2 EMF Pedreguer Blau
CF UD Calpe "A" 3 - 0 CE Esport Viu Ondara "A"
CD Jávea "A" 1 - 5 S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A"
CF La Marina Xabia "A" 2 - 4 CF Alfaz Del Pi "A"
Gorgos CF "A" 1 - 10 Pego CF "A"
CEF El Verger "A" 4 - 2 FB Teulada-Moraira "A"
EMF Dénia "A" 4 - 0 Villajoyosa CF "A"
CF La Nucia "A" 7 - 1 UD Altea "A"

Jornada 14 - 27/01/2019

CF Alfaz Del Pi "A" 3 - 4 UD Benissa "A"
EMF Pedreguer Blau 4 - 6 CF UD Calpe "A"
CE Esport Viu Ondara "A" 0 - 9 CD Jávea "A"
Pego CF "A" - CF La Marina Xabia "A"
Villajoyosa CF "A" 6 - 0 Gorgos CF "A"
UD Altea "A" 3 - 4 CEF El Verger "A"
FB Teulada-Moraira "A" 4 - 6 EMF Dénia "A"
S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A" 1 - 3 CF La Nucia "A"

Jornada 13 - 20/01/2019

CF UD Calpe "A" 2 - 2 CF Alfaz Del Pi "A"
CD Jávea "A" 6 - 2 EMF Pedreguer Blau
S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A" 8 - 2 CE Esport Viu Ondara "A"
UD Benissa "A" 2 - 3 Pego CF "A"
CF La Marina Xabia "A" 3 - 2 Villajoyosa CF "A"
EMF Dénia "A" 10 - 3 UD Altea "A"
Gorgos CF "A" 1 - 8 FB Teulada-Moraira "A"
CEF El Verger "A" 1 - 2 CF La Nucia "A"

Jornada 12 - 13/01/2019

Pego CF "A" 2 - 1 CF UD Calpe "A"
CF Alfaz Del Pi "A" 1 - 9 CD Jávea "A"
EMF Pedreguer Blau 4 - 1 CE Esport Viu Ondara "A"
Villajoyosa CF "A" 1 - 0 UD Benissa "A"
FB Teulada-Moraira "A" 3 - 0 CF La Marina Xabia "A"
CF La Nucia "A" 3 - 1 EMF Dénia "A"
UD Altea "A" 8 - 1 Gorgos CF "A"
CEF El Verger "A" 4 - 3 S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A"

Jornada 11 - 23/12/2018

CD Jávea "A" 3 - 2 Pego CF "A"
CE Esport Viu Ondara "A" 2 - 6 CF Alfaz Del Pi "A"
S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A" 4 - 4 EMF Pedreguer Blau
CF UD Calpe "A" 3 - 1 Villajoyosa CF "A"
UD Benissa "A" 2 - 0 FB Teulada-Moraira "A"
Gorgos CF "A" 2 - 8 CF La Nucia "A"
CF La Marina Xabia "A" 0 - 3 UD Altea "A"
EMF Dénia "A" 8 - 2 CEF El Verger "A"

Jornada 10 - 16/12/2018

Villajoyosa CF "A" 3 - 5 CD Jávea "A"
Pego CF "A" 6 - 3 CE Esport Viu Ondara "A"
CF Alfaz Del Pi "A" 2 - 1 EMF Pedreguer Blau
FB Teulada-Moraira "A" 2 - 2 CF UD Calpe "A"
UD Altea "A" 1 - 4 UD Benissa "A"
CEF El Verger "A" 9 - 0 Gorgos CF "A"
CF La Nucia "A" 4 - 0 CF La Marina Xabia "A"
EMF Dénia "A" 3 - 2 S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A"

Jornada 9 - 09/12/2018

CE Esport Viu Ondara "A" 1 - 7 Villajoyosa CF "A"
EMF Pedreguer Blau 2 - 6 Pego CF "A"
S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A" 4 - 0 CF Alfaz Del Pi "A"
CD Jávea "A" 6 - 3 FB Teulada-Moraira "A"
CF UD Calpe "A" 5 - 1 UD Altea "A"
CF La Marina Xabia "A" 2 - 0 CEF El Verger "A"
UD Benissa "A" 2 - 5 CF La Nucia "A"
Gorgos CF "A" 0 - 15 EMF Dénia "A"

Jornada 8 - 02/12/2018

FB Teulada-Moraira "A" 6 - 2 CE Esport Viu Ondara "A"
Villajoyosa CF "A" 12 - 1 EMF Pedreguer Blau
Pego CF "A" 5 - 2 CF Alfaz Del Pi "A"
UD Altea "A" 3 - 7 CD Jávea "A"
CF La Nucia "A" 1 - 0 CF UD Calpe "A"
EMF Dénia "A" 7 - 0 CF La Marina Xabia "A"
CEF El Verger "A" 2 - 1 UD Benissa "A"
Gorgos CF "A" 1 - 9 S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A"

Jornada 7 - 25/11/2018

EMF Pedreguer Blau 5 - 3 FB Teulada-Moraira "A"
CF Alfaz Del Pi "A" 10 - 1 Villajoyosa CF "A"
S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A" 7 - 1 Pego CF "A"
CE Esport Viu Ondara "A" 3 - 10 UD Altea "A"
CD Jávea "A" 8 - 4 CF La Nucia "A"
UD Benissa "A" 5 - 6 EMF Dénia "A"
CF UD Calpe "A" 3 - 0 CEF El Verger "A"
CF La Marina Xabia "A" 5 - 2 Gorgos CF "A"

Jornada 6 - 18/11/2018

UD Altea "A" 3 - 6 EMF Pedreguer Blau
FB Teulada-Moraira "A" 3 - 1 CF Alfaz Del Pi "A"
Villajoyosa CF "A" 2 - 2 Pego CF "A"
CF La Nucia "A" 13 - 1 CE Esport Viu Ondara "A"
CEF El Verger "A" 1 - 4 CD Jávea "A"
Gorgos CF "A" 2 - 4 UD Benissa "A"
EMF Dénia "A" 6 - 2 CF UD Calpe "A"
CF La Marina Xabia "A" 1 - 5 S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A"

Jornada 5 - 11/11/2018

CF Alfaz Del Pi "A" - UD Altea "A"
Pego CF "A" 3 - 8 FB Teulada-Moraira "A"
S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A" 5 - 0 Villajoyosa CF "A"
EMF Pedreguer Blau 2 - 4 CF La Nucia "A"
CE Esport Viu Ondara "A" 1 - 11 CEF El Verger "A"
CF UD Calpe "A" 5 - 2 Gorgos CF "A"
CD Jávea "A" 2 - 3 EMF Dénia "A"
UD Benissa "A" 1 - 2 CF La Marina Xabia "A"

Jornada 4 - 04/11/2018

CF La Nucia "A" 4 - 3 CF Alfaz Del Pi "A"
UD Altea "A" 4 - 5 Pego CF "A"
FB Teulada-Moraira "A" 1 - 3 Villajoyosa CF "A"
CEF El Verger "A" 6 - 2 EMF Pedreguer Blau
EMF Dénia "A" 16 - 1 CE Esport Viu Ondara "A"
CF La Marina Xabia "A" 2 - 1 CF UD Calpe "A"
Gorgos CF "A" 0 - 13 CD Jávea "A"
UD Benissa "A" 2 - 4 S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A"

Jornada 3 - 28/10/2018

Pego CF "A" 3 - 9 CF La Nucia "A"
Villajoyosa CF "A" 7 - 2 UD Altea "A"
S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A" 4 - 1 FB Teulada-Moraira "A"
CF Alfaz Del Pi "A" 4 - 5 CEF El Verger "A"
EMF Pedreguer Blau 3 - 3 EMF Dénia "A"
CD Jávea "A" 6 - 2 CF La Marina Xabia "A"
CE Esport Viu Ondara "A" 1 - 3 Gorgos CF "A"
CF UD Calpe "A" 5 - 3 UD Benissa "A"

Jornada 2 - 21/10/2018

UD Benissa "A" - CD Jávea "A"
EMF Dénia "A" - CF Alfaz Del Pi "A"
Gorgos CF "A" - EMF Pedreguer Blau
UD Altea "A" - FB Teulada-Moraira "A"
CEF El Verger "A" - Pego CF "A"
CF La Marina Xabia "A" - CE Esport Viu Ondara "A"
CF UD Calpe "A" - S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A"
CF La Nucia "A" - Villajoyosa CF "A"

Jornada 1 - 14/10/2018

Pego CF "A" 1 - 6 EMF Dénia "A"
S.F.F.C.V. Benidorm C.D. "A" 7 - 1 UD Altea "A"
CF Alfaz Del Pi "A" 13 - 1 Gorgos CF "A"
CE Esport Viu Ondara "A" 0 - 6 UD Benissa "A"
FB Teulada-Moraira "A" 5 - 9 CF La Nucia "A"
CD Jávea "A" 5 - 2 CF UD Calpe "A"
Villajoyosa CF "A" 1 - 1 CEF El Verger "A"
EMF Pedreguer Blau - CF La Marina Xabia "A"

Política de privacitat: En compliment d'allò establert en la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de Desembre, de Protecció de Dades de caràcter Personal l'informem que les seues dades personals, recollides a través del formulari, es guardaran en un fitxer propietat de EMF Dénia i únicament serviran per a fer-li arribar l'actualitat de l'EMF Dénia.

Registra't al nostre NEWSLETTER i rebràs les últimes notícies de l'EMF Dénia al teu correu electrònic.

Podràs donar-te de baixa en qualsevol moment.

Escriu el text de la imatge Actualizar imagen
Escriu el text de la imatge

Ús de cookies de emfdenia.com

Fem ús de cookies pròpies i de tercers per a millorar els serveis i l'experiència d'ús de l'usuari. Si continueu la navegació, entenem que accepteu la nostra política de cookies.

ACCEPTAR