Horario de partidos
Secretaría EMF
Cita prèvia
CD Dénia

Horari dels partits

Ací tens la relació de partits i horaris del cap de setmana. En els partits que es juguen fora de casa, s'indica el nom del camp, per si es vol assistir. Si hi haguera cap canvi d'última hora, s'actualitzarà en la major brevedad possible.

FIN DE SEMANA 03 Y 04 DE DICIEMBRE

EQUIP PARTIT RESULT. DIA HORA EIXIDA
Femenino Cadete/Juvenil SPA Alicante - Cad-Juv FEM
Campo Divina Pastora
2-1 Domingo
04/12/2022
16:00 SALIDA: 13:45
Juvenil "A" Juvenil A - Esport Viu Ondara
El Rodat
2-0 Domingo
04/12/2022
16:30
Cadete "A" Silla CF - Cadet A
Polideportivo Vicente Morera
3-3 Sábado
03/12/2022
10:45 SALIDA: 08:00
Cadete "B" Cadet B - CD El Campello B
Camp El Rodat
7-1 Sábado
03/12/2022
17:00
Cadete "C" Racing Playa San Juan - Cadet C
Campo Municipal Via Parque
8-0 Sábado
03/12/2022
12:30 SALIDA: 10:15
Cadete "D" Cadet D - CFUD Calp
Camp El Rodat
0-7 Sábado
03/12/2022
18:45
Femenino infantil Infantil FEM - La Nucia A
Estadi Diego Mena
2-2 Sábado
03/12/2022
12:30
Infantil "A" CF Soccer-Interaction - Infantil A
Estadio Soccer Inter-Action
2-6 Viernes
02/12/2022
19:30 SALIDA: 17:30
Infantil "B" Benidorm CD - Infantil B
Campos Antonio Lopez
1-2 Sábado
03/12/2022
12:00 SALIDA: 10:30
Infantil "C" Infantil C - UD Calp B
Camp El Rodat
6-0 Sábado
03/12/2022
15:15
Infantil "D" CE Ròtova - Infantil D
Camp Municipal Ròtova
2-3 Sábado
03/12/2022
12:30 SALIDA: 10:50
Alevín "A" Elda Union CW CF A - Aleví A
Camps Sismat Elda
5-0 Jueves
01/12/2022
19:00 SALIDA: 17:00
Alevín "A" Aleví A - Elx SAD CF A
El Rodat
1-2 Sábado
03/12/2022
11:00
Alevín "B" Elda Union CW CF B - Aleví B
Camps Sismat Elda
7-1 Domingo
04/12/2022
11:15 SALIDA: 08:45
Alevín "C" Aleví C - UD Calp A
Diego Mena
0-3 Sábado
03/12/2022
9:30
Alevín "D" Aleví D - CF Foietes Benidorm C
Diego Mena
4-1 Sábado
03/12/2022
11:00
Alevín "E" Aleví E - Marina Xàbia
Diego Mena
3-3 Sábado
03/12/2022
9:30
Benjamín "A" Benjamí A - Pego CF A
El Rodat
9-2 Sábado
03/12/2022
9:30
Benjamín "B" CD Salesianos Alacant B - Benjamí B
Estadi Salesianos Don Bosco
2-1 Sábado
03/12/2022
11:45 SALIDA: 09:30
Benjamín "C" Benjamí C - UD Oliva
Diego Mena
7-1 Sábado
03/12/2022
11:00
Benjamín "D" Benjamí D - FB Benitatxell B
El Rodat
3-5 Sábado
03/12/2022
9:30
Prebenjamí "A1" Prebenjamí A1 - Prebenjamí A2
El Rodat
7-2 Sábado
03/12/2022
11:00
Prebenjamí "A2" Prebenjamí A1 - Prebenjamí A2
El Rodat
2-7 Sábado
03/12/2022
11:00
Prebenjamí "B1" UD Benissa B2 - Prebenjamí B1
Benissa
2-4 Sábado
03/12/2022
9:30 SALIDA: 08:00
Prebenjamí "B2" UD Calp B1 - Prebenjamí B2
Camp MA Benítez - Calp
2-0 Sábado
03/12/2022
10:30 SALIDA: 9:00
Femenino Benjamín/Alevín Bonavista CF D - Aleví-Benjamí Femení
Ciudad deporiva Elche "Nit de l'albá"
0-14 Domingo
04/12/2022
12:15 SALIDA: 10:15
Querubín 1 Querubí FFCV - CF Promeses Sueca A
El Rodat
2-2 Sábado
03/12/2022
12:30
* Partits amistosos

Política de privacitat: En compliment d'allò establert en la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de Desembre, de Protecció de Dades de caràcter Personal l'informem que les seues dades personals, recollides a través del formulari, es guardaran en un fitxer propietat de EMF Dénia i únicament serviran per a fer-li arribar l'actualitat de l'EMF Dénia.

Registra't al nostre NEWSLETTER i rebràs les últimes notícies de l'EMF Dénia al teu correu electrònic.

Podràs donar-te de baixa en qualsevol moment.

Escriu el text de la imatge Actualizar imagen
Escriu el text de la imatge

Ús de cookies de emfdenia.com

Fem ús de cookies pròpies i de tercers per a millorar els serveis i l'experiència d'ús de l'usuari. Si continueu la navegació, entenem que accepteu la nostra política de cookies.

ACCEPTAR