Horario de partidos
Secretaría EMF
Cita prèvia
CD Dénia

Juvenil "A" » Temporada 2021/2022

Última jornada

LOCAL RESUL. VISITANTE FECHA, LUGAR Y HORA +
1
4
C.E.F. El Verger "A"
0
8
6
1
1
15
0
4
Ontinyent 1931 C.F.Campo Grande 6Campo Mpal. "El Verger" F-11
11º Clasificado4º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
16/10/2021
17:00 H
12:00 H
9
9
C.F. Soccer Inter-action "A"
12
13
8
1
0
1
0
4
C.D. Alcoyano "B"Campo Grande 6Estadio CF Soccer Inter-action Campo A F-11
12º Clasificado5º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
16/10/2021
17:30 H
12:00 H
11
1
C.F.U.D. Calpe "A"
13
5
7
2
3
4
0
4
C.D. Olimpic "A"Campo Grande 10Campo Mpal. de Calpe F-11
16º Clasificado10º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
16/10/2021
18:00 H
12:00 H
0
10
U.D. Oliva "A"
12
13
3
1
2
5
0
4
C.D. Dénia "A"Campo Grande 5Campo "El Morer" F-11
7º Clasificado1º Clasificado
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
16/10/2021
18:00 H
12/12/2019
12
6
Muro C.F. "A"
5
15
6
0
7
12
0
4
C.F. Gandia "A"Campo Grande 7Campo Mpal. "La Llometa" F-11
15º Clasificado2º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
16/10/2021
18:30 H
12/12/2019
12:00 H
7
15
C.F.U.E. Tavernes de la Valldigna "A"
5
4
5
0
0
9
0
4
C.F. Alfaz del Pi ""A""Campo Grande 10Campo Mpal. de Tavernes Valldigna F-11
9º Clasificado3º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
16/10/2021
19:30 H
12/12/2019
12:00 H
5
1
U.D. Benisa "A"
3
0
7
0
3
9
0
4
U.D. Aldaia C.F. "A"Campo Grande 8Campo Mpal. "La Costa" F-11
6º Clasificado8º Clasificado
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
17/10/2021
16:00 H
12/12/2019
12:00 H
3
13
U.D. Portuarios-Disarp "A"
5
5
15
1
1
10
0
4
C.D. Llosa "A"Campo Grande 15Campo "Fort Llopis" F-11
13º Clasificado14º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
17/10/2021
17:00 H
12:00 H

Clasificación

POS CLUB PTS PJ PG PE PP GF GC DIF COEF
1
C.D. Dénia "A"38592186600132113.0
ÚLTIMA RACHA
GGGGG100%100%0%0%
2
C.F. Gandia "A"6284977166510252232.66666666
ÚLTIMA RACHA
GGGEG88.9%83.3%16.7%0%
3
C.F. Alfaz del Pi ""A""649823694166510164122.66666666
ÚLTIMA RACHA
EGGGG88.9%83.3%16.7%0%
4
Ontinyent 1931 C.F.1781027611163211012-21.83333333
ÚLTIMA RACHA
EGEGP61.1%50%33.3%16.7%
5
C.D. Alcoyano "B"07059741210631210731.66666666
ÚLTIMA RACHA
PGEGG55.6%50%16.7%33.3%
6
U.D. Benisa "A"7022439296303812-41.5
ÚLTIMA RACHA
PPGPG50%50%0%50%
7
U.D. Oliva "A"27393298622211741.33333333
ÚLTIMA RACHA
PGPGE44.4%33.3%33.3%33.3%
8
U.D. Aldaia C.F. "A"6423729976213141041.16666666
ÚLTIMA RACHA
GPPPE38.9%33.3%16.7%50%
9
C.F.U.E. Tavernes de la Valldigna "A"64591007621369-31.16666666
ÚLTIMA RACHA
EPGGP38.9%33.3%16.7%50%
10
C.D. Olimpic "A"-45295857661321416-21.0
ÚLTIMA RACHA
GEPEE33.3%16.7%50%33.3%
11
C.E.F. El Verger "A"89568116613269-31.0
ÚLTIMA RACHA
EGEPP33.3%16.7%50%33.3%
12
C.F. Soccer Inter-action "A"-45795113466204515-101.0
ÚLTIMA RACHA
GPPPG33.3%33.3%0%66.7%
13
U.D. Portuarios-Disarp "A"-516528865612349-50.83333333
ÚLTIMA RACHA
EPPPE27.8%16.7%33.3%50%
14
C.D. Llosa "A"623897436033714-70.5
ÚLTIMA RACHA
EPEEP16.7%0%50%50%
15
Muro C.F. "A"-76180412360331325-120.5
ÚLTIMA RACHA
PEEEP16.7%0%50%50%
16
C.F.U.D. Calpe "A"-917222216015817-90.16666666
ÚLTIMA RACHA
PPEPP5.6%0%16.7%83.3%

Próxima jornada

LOCAL RES. VISITANTE FECHA, LUGAR Y HORA +
13
15
U.D. Benisa "A"
3
1
0
9
0
4
Muro C.F. "A"Campo Grande 14Campo Mpal. "La Costa" F-11
6º Clasificado15º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
23/10/2021
16:30 H
12:00 H
6
10
C.D. Olimpic "A"
2
15
13
13
0
4
C.E.F. El Verger "A"Campo Grande 6Campo Mpal. de La Murta
10º Clasificado11º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
23/10/2021
16:30 H
12/12/2019
12:00 H
3
12
Ontinyent 1931 C.F.
3
14
4
3
0
4
U.D. Portuarios-Disarp "A"Campo Grande 14Estadi Mpal. El Clariano F-11
4º Clasificado13º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
23/10/2021
17:00 H
12/12/2019
12:00 H
4
12
C.D. Alcoyano "B"
13
2
5
10
0
4
C.F.U.E. Tavernes de la Valldigna "A"Campo Grande 5Poliesportiu Municipal d'Alcoi F-11
5º Clasificado9º Clasificado
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
23/10/2021
18:30 H
6
3
U.D. Aldaia C.F. "A"
7
0
1
12
0
4
C.D. Dénia "A"Campo Grande 5Polideportivo Mpal. de Aldaia F-11
8º Clasificado1º Clasificado
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
23/10/2021
19:15 H
12/12/2019
12:00 H
5
15
C.D. Llosa "A"
5
0
8
11
0
4
C.F. Soccer Inter-action "A"Campo Grande 13Camp Mpal. "El Sequiol" F-11
14º Clasificado12º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
24/10/2021
17:00 H
12/12/2019
12:00 H
12
13
C.F. Gandia "A"
0
7
10
1
0
4
C.F.U.D. Calpe "A"Campo Grande 12Estadi Guillermo Olagüe F-11
2º Clasificado16º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
24/10/2021
19:00 H
12/12/2019
12:00 H
7
0
C.F. Alfaz del Pi ""A""
5
5
11
14
0
4
U.D. Oliva "A"Campo Grande 9Polideportivo Mpal. Alfaz del Pi Campo Anexo
3º Clasificado7º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
24/10/2021
19:00 H

Otras temporadas

Política de privacitat: En compliment d'allò establert en la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de Desembre, de Protecció de Dades de caràcter Personal l'informem que les seues dades personals, recollides a través del formulari, es guardaran en un fitxer propietat de EMF Dénia i únicament serviran per a fer-li arribar l'actualitat de l'EMF Dénia.

Registra't al nostre NEWSLETTER i rebràs les últimes notícies de l'EMF Dénia al teu correu electrònic.

Podràs donar-te de baixa en qualsevol moment.

Escriu el text de la imatge Actualizar imagen
Escriu el text de la imatge

Ús de cookies de emfdenia.com

Fem ús de cookies pròpies i de tercers per a millorar els serveis i l'experiència d'ús de l'usuari. Si continueu la navegació, entenem que accepteu la nostra política de cookies.

ACCEPTAR