Horario de partidos
Secretaría EMF
Cita prèvia
CD Dénia

Infantil "A" » Temporada 2021/2022

Última jornada

LOCAL RESUL. VISITANTE FECHA, LUGAR Y HORA +
1
12
F.C. Jove Español San Vicente "A"
0
8
11
0
4
3
0
4
F.C. Atletico Benidorm "A"Campo Grande 12Ciudad Dptva. "San Vicente del Raspeig" F-11
13º Clasificado7º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
16/10/2021
09:00 H
12/12/2019
12:00 H
12
10
C.F. La Nucia "A"
15
4
1
3
0
13
0
4
U.E.Gimnastic S.Vicent CF "A"Campo Grande 11Ciutat Esptva. Camilo Cano F-11 Anexo
1º Clasificado9º Clasificado
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
16/10/2021
11:00 H
12:00 H
4
2
C.E. EMF Pedreguer "A"
8
5
11
3
3
3
0
4
C.F. Intercity "A"Campo Grande 7Poliesportiu Mpal. de Pedreguer F-11
4º Clasificado5º Clasificado
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
16/10/2021
16:00 H
12/12/2019
12:00 H
8
6
F.B. Denia "A"
7
3
15
4
0
9
0
4
C.F. Arena Alicante "A"Campo Grande 9Campo Mpal. "El Rodat" F-11
2º Clasificado14º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
16/10/2021
17:00 H
12/12/2019
12:00 H
13
2
U.D. Portuarios-Disarp "A"
5
6
7
0
0
1
0
4
C.D.F. Jávea "A"Campo Grande 13Campo "Fort Llopis" F-11
6º Clasificado10º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
16/10/2021
17:00 H
12/12/2019
12:00 H
12
14
C.F. Gandia "B"
9
5
2
0
2
8
0
4
C.F.U.E. Tavernes de la Valldigna "A"Campo Grande 13Campo Mpal. "Roig de Corella" F-11 Campo A
12º Clasificado3º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
17/10/2021
12:00 H
9
14
C.F.U.D. Calpe "A"
0
11
13
0
1
7
0
4
U.D. Oliva "A"Campo Grande 10Campo Mpal. de Calpe F-11
11º Clasificado8º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
17/10/2021
12:30 H
12/12/2019
12:00 H

Clasificación

POS CLUB PTS PJ PG PE PP GF GC DIF COEF
1
C.F. La Nucia "A"-48853066622008173.0
ÚLTIMA RACHA
GG---100%100%0%0%
2
F.B. Denia "A"-41899172622007253.0
ÚLTIMA RACHA
GG---100%100%0%0%
3
C.F.U.E. Tavernes de la Valldigna "A"-413612922622005053.0
ÚLTIMA RACHA
GG---100%100%0%0%
4
C.E. EMF Pedreguer "A"-66174555421106422.0
ÚLTIMA RACHA
EG---66.7%50%50%0%
5
C.F. Intercity "A"-650629221421105322.0
ÚLTIMA RACHA
EG---66.7%50%50%0%
6
U.D. Portuarios-Disarp "A"42876757421102112.0
ÚLTIMA RACHA
EG---66.7%50%50%0%
7
F.C. Atletico Benidorm "A"-740298614321015321.5
ÚLTIMA RACHA
GP---50%50%0%50%
8
U.D. Oliva "A"-78635583321012201.5
ÚLTIMA RACHA
GP---50%50%0%50%
9
U.E.Gimnastic S.Vicent CF "A"215763210134-11.5
ÚLTIMA RACHA
PG---50%50%0%50%
10
C.D.F. Jávea "A"-9684191201123-10.5
ÚLTIMA RACHA
EP---16.7%0%50%50%
11
C.F.U.D. Calpe "A"8468820200203-30.0
ÚLTIMA RACHA
PP---0%0%0%100%
12
C.F. Gandia "B"6989730200215-40.0
ÚLTIMA RACHA
PP---0%0%0%100%
13
F.C. Jove Español San Vicente "A"-104338460200207-70.0
ÚLTIMA RACHA
PP---0%0%0%100%
14
C.F. Arena Alicante "A"-10116350470200219-80.0
ÚLTIMA RACHA
PP---0%0%0%100%

Próxima jornada

LOCAL RES. VISITANTE FECHA, LUGAR Y HORA +
15
12
U.E.Gimnastic S.Vicent CF "A"
14
5
5
5
0
4
F.B. Denia "A"Campo Grande 12Ciudad Dptva. "San Vicente de Raspeig" F-11 Anexo
9º Clasificado2º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
23/10/2021
10:45 H
12/12/2019
12:00 H
8
5
C.F.U.E. Tavernes de la Valldigna "A"
13
0
11
4
0
4
F.C. Atletico Benidorm "A"Campo Grande 5Campo Mpal. de Tavernes Valldigna F-11
3º Clasificado7º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
23/10/2021
11:00 H
12/12/2019
12:00 H
13
8
C.F. Intercity "A"
4
0
0
9
0
4
F.C. Jove Español San Vicente "A"Campo Grande 13Polideportivo Mpal. de San Juan F-11
5º Clasificado13º Clasificado
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
23/10/2021
12:15 H
12/12/2019
12:00 H
11
7
C.D.F. Jávea "A"
12
0
15
8
0
4
C.F.U.D. Calpe "A"Campo Grande 7Camp D' Esport Mpal. F-11
10º Clasificado11º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
23/10/2021
16:00 H
12/12/2019
12:00 H
11
3
C.F. Gandia "B"
14
11
14
15
0
4
C.F. La Nucia "A"Campo Grande 10Campo Mpal. "Roig de Corella" F-11 Campo A
12º Clasificado1º Clasificado
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
24/10/2021
11:00 H
12/12/2019
12:00 H
3
8
C.F. Arena Alicante "A"
8
4
7
8
0
4
U.D. Portuarios-Disarp "A"Campo Grande 10Campo "Arena" Alicante F-11
14º Clasificado6º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
24/10/2021
11:30 H
12/12/2019
12:00 H
1
9
U.D. Oliva "A"
7
7
4
5
0
4
C.E. EMF Pedreguer "A"Campo Grande 12Campo "El Morer" F-11
8º Clasificado4º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
24/10/2021
12:30 H
12:00 H

Otras temporadas

Política de privacitat: En compliment d'allò establert en la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de Desembre, de Protecció de Dades de caràcter Personal l'informem que les seues dades personals, recollides a través del formulari, es guardaran en un fitxer propietat de EMF Dénia i únicament serviran per a fer-li arribar l'actualitat de l'EMF Dénia.

Registra't al nostre NEWSLETTER i rebràs les últimes notícies de l'EMF Dénia al teu correu electrònic.

Podràs donar-te de baixa en qualsevol moment.

Escriu el text de la imatge Actualizar imagen
Escriu el text de la imatge

Ús de cookies de emfdenia.com

Fem ús de cookies pròpies i de tercers per a millorar els serveis i l'experiència d'ús de l'usuari. Si continueu la navegació, entenem que accepteu la nostra política de cookies.

ACCEPTAR