Horario de partidos
Secretaría EMF
Cita prèvia
CD Dénia

Cadete "D" » Temporada 2021/2022

Última jornada

LOCAL RESUL. VISITANTE FECHA, LUGAR Y HORA +
9
6
F.B. El Verger ""A""
10
5
2
1
6
4
0
4
C.F. La Nucia "C"Campo Grande 12Campo Mpal. "El Verger" F-11
11º Clasificado2º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
22/01/2022
10:45 H
12/12/2019
12:00 H
5
10
C.E. Esport Viu Ondara "A"
11
2
4
1
4
12
0
4
C.E. EMF Pedreguer "B"Campo Grande 7Polideportivo Mpal. Vicente Zaragoza F-11
14º Clasificado12º Clasificado
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
22/01/2022
12:00 H
12/12/2019
8
13
F.C. At. Benidorm "D"
6
0
10
6
1
8
0
4
Racing C.F. Benidorm "A"Campo Grande 15Inst. Dptvas. "Antonio Lopez" F-11 Campo 1
4º Clasificado5º Clasificado
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
22/01/2022
12:15 H
12/12/2019
12:00 H
4
3
C.F.U.D. Calpe "B"
8
4
9
1
1
13
0
4
C.F. Orba "A"Campo Grande 5Campo Mpal. de Calpe F-11
9º Clasificado13º Clasificado
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
22/01/2022
12:30 H
12/12/2019
12:00 H
7
13
U.D. Altea "A"
2
12
14
2
0
12
0
4
U.D. Benisa "B"Campo Grande 11Campo Mpal. "Garganes" F-11 C. natural
8º Clasificado7º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
22/01/2022
12:30 H
12/12/2019
2
9
F.B. Teulada-Moraira "A"
0
15
15
1
8
9
0
4
At. CallosaCampo Grande 15Campo Mpal. "Ricardo Benavente" F-11
6º Clasificado1º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
22/01/2022
15:15 H
12/12/2019
12
14
Villajoyosa C.F "A"
12
2
0
5
0
11
0
4
F.B. Dénia "D"Campo Grande 15Ciudad Dptva. "Lloret Calsita" F-11
3º Clasificado10º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
23/01/2022
11:30 H
12/12/2019
12:00 H

Clasificación

POS CLUB PTS PJ PG PE PP GF GC DIF COEF
1
At. Callosa18365822341311115810482.61538461
ÚLTIMA RACHA
GPEGG87.2%84.6%7.7%7.7%
2
C.F. La Nucia "C"54329279311310125820382.38461538
ÚLTIMA RACHA
GGGGP79.5%76.9%7.7%15.4%
3
Villajoyosa C.F "A"897517429129215214382.41666666
ÚLTIMA RACHA
G-EGG80.6%75%16.7%8.3%
4
F.C. At. Benidorm "D"4041766122137154344-11.69230769
ÚLTIMA RACHA
GPPGG56.4%53.8%7.7%38.5%
5
Racing C.F. Benidorm "A"114693864321137062629-31.61538461
ÚLTIMA RACHA
PPGPG53.8%53.8%0%46.2%
6
F.B. Teulada-Moraira "A"10906576672013625262511.53846153
ÚLTIMA RACHA
PGGPG51.3%46.2%15.4%38.5%
7
U.D. Benisa "B"9334638881913616352691.46153846
ÚLTIMA RACHA
PGPGP48.7%46.2%7.7%46.2%
8
U.D. Altea "A"9623017135262740-131.30769230
ÚLTIMA RACHA
GPGGE43.6%38.5%15.4%46.2%
9
C.F.U.D. Calpe "B"4136665816134451925-61.23076923
ÚLTIMA RACHA
EGPPG41%30.8%30.8%38.5%
10
F.B. Dénia "D"44586309414134272427-31.07692307
ÚLTIMA RACHA
PGGPP35.9%30.8%15.4%53.8%
11
F.B. El Verger ""A""418904714134271742-251.07692307
ÚLTIMA RACHA
PPGGE35.9%30.8%15.4%53.8%
12
C.E. EMF Pedreguer "B"18944435211133282238-160.84615384
ÚLTIMA RACHA
GGPPP28.2%23.1%15.4%61.5%
13
C.F. Orba "A"-48510038746121381447-330.5
ÚLTIMA RACHA
E-PPP16.7%8.3%25%66.7%
14
C.E. Esport Viu Ondara "A"-64156139941311112256-340.30769230
ÚLTIMA RACHA
PPPPP10.3%7.7%7.7%84.6%

Próxima jornada

LOCAL RES. VISITANTE FECHA, LUGAR Y HORA +
7
8
C.E. EMF Pedreguer "B"
8
2
12
7
0
4
F.B. Dénia "D"Campo Grande 14Poliesportiu Mpal. de Pedreguer F-11
12º Clasificado10º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
29/01/2022
09:00 H
12/12/2019
12:00 H
10
14
U.D. Altea "A"
5
6
0
4
0
4
Racing C.F. Benidorm "A"Campo Grande 7Campo Mpal. "Garganes" F-11 C. natural
8º Clasificado5º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
29/01/2022
11:00 H
12:00 H
6
9
F.B. El Verger ""A""
2
10
4
15
0
4
U.D. Benisa "B"Campo Grande 9Campo Mpal. "El Verger" F-11
11º Clasificado7º Clasificado
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
29/01/2022
11:00 H
12:00 H
13
13
F.C. At. Benidorm "D"
13
15
7
14
0
4
At. CallosaCampo Grande 14Inst. Dptvas. "Antonio Lopez" F-11 Campo 1
4º Clasificado1º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
29/01/2022
12:00 H
12:00 H
12
6
C.E. Esport Viu Ondara "A"
8
6
8
12
0
4
C.F. La Nucia "C"Campo Grande 12Polideportivo Mpal. Vicente Zaragoza F-11
14º Clasificado2º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
29/01/2022
12:00 H
12:00 H
7
15
F.B. Teulada-Moraira "A"
0
9
0
7
0
4
C.F. Orba "A"Campo Grande 14Campo Mpal. "Ricardo Benavente" F-11
6º Clasificado13º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
30/01/2022
09:00 H
12:00 H
5
14
C.F.U.D. Calpe "B"
13
4
14
6
0
4
Villajoyosa C.F "A"Campo Grande 5Campo Mpal. de Calpe F-11
9º Clasificado3º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
30/01/2022
18:30 H
12/12/2019
12:00 H

Otras temporadas

Política de privacitat: En compliment d'allò establert en la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de Desembre, de Protecció de Dades de caràcter Personal l'informem que les seues dades personals, recollides a través del formulari, es guardaran en un fitxer propietat de EMF Dénia i únicament serviran per a fer-li arribar l'actualitat de l'EMF Dénia.

Registra't al nostre NEWSLETTER i rebràs les últimes notícies de l'EMF Dénia al teu correu electrònic.

Podràs donar-te de baixa en qualsevol moment.

Escriu el text de la imatge Actualizar imagen
Escriu el text de la imatge

Ús de cookies de emfdenia.com

Fem ús de cookies pròpies i de tercers per a millorar els serveis i l'experiència d'ús de l'usuari. Si continueu la navegació, entenem que accepteu la nostra política de cookies.

ACCEPTAR