Horario de partidos
Secretaría EMF
Cita prèvia
CD Dénia

Cadete "B" » Temporada 2021/2022

Última jornada

LOCAL RESUL. VISITANTE FECHA, LUGAR Y HORA +
3
0
U.D. Benisa "A"
13
4
1
3
1
11
0
4
C.D.F. Jávea "A"Campo Grande 7Campo Mpal. "La Costa" F-11
9º Clasificado8º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
22/01/2022
11:30 H
12:00 H
0
10
Benirredrà C.F. "A"
12
5
11
0
5
12
0
4
C.F.U.D. Calpe "A"Campo Grande 12Campo Mpal. de Benirredra F-11
13º Clasificado1º Clasificado
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
22/01/2022
16:30 H
12:00 H
7
4
C.F. Gandia "B"
2
6
2
3
0
3
0
4
C.A.E. Bellreguard "A"Campo Grande 12Estadi Guillermo Olagüe F-11
4º Clasificado10º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
22/01/2022
18:00 H
12/12/2019
12:00 H
10
7
C.F. La Nucia "B"
14
14
8
4
2
9
0
4
F.B. Dénia "B"Campo Grande 7Ciutat Esptva. Camilo Cano F-11 Anexo
3º Clasificado5º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
23/01/2022
10:00 H
12/12/2019
12:00 H
14
1
C.E. EMF Pedreguer "A"
15
14
14
1
0
4
C.D. Conde "A"Campo Grande 8Poliesportiu Mpal. de Pedreguer F-11
7º Clasificado2º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
02/02/2022
18:30 H
14
12
F.C. At. Benidorm "C"
14
9
0
6
0
4
C.F. Alfaz del Pi "B"Campo Grande 11Inst. Dptvas. "Antonio Lopez" F-11 Campo 1
6º Clasificado11º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
05/02/2022
12:00 H
12/12/2019
10
14
Mutxamel C.F. "A"
5
1
4
3
0
4
Gorgos C.F. "A"Campo Grande 8Camp Nou "Los Olmos" Mutxamel F-11
14º Clasificado12º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
05/02/2022
12:15 H
12/12/2019
12:00 H

Clasificación

POS CLUB PTS PJ PG PE PP GF GC DIF COEF
1
C.F.U.D. Calpe "A"208034226930121002355302.5
ÚLTIMA RACHA
G-GGG83.3%83.3%0%16.7%
2
C.D. Conde "A"194662172912921307232.41666666
ÚLTIMA RACHA
-GGEG80.6%75%16.7%8.3%
3
C.F. La Nucia "B"183338521428139134219232.15384615
ÚLTIMA RACHA
GPGGG71.8%69.2%7.7%23.1%
4
C.F. Gandia "B"17211495327138322514112.07692307
ÚLTIMA RACHA
GGGPG69.2%61.5%23.1%15.4%
5
F.B. Dénia "B"156914761025138143416181.92307692
ÚLTIMA RACHA
PGPEG64.1%61.5%7.7%30.8%
6
F.C. At. Benidorm "C"1224572922117132312112.0
ÚLTIMA RACHA
--GEG66.7%63.6%9.1%27.3%
7
C.E. EMF Pedreguer "A"1264217542212714231581.83333333
ÚLTIMA RACHA
-PPGG61.1%58.3%8.3%33.3%
8
C.D.F. Jávea "A"103238100102013625252141.53846153
ÚLTIMA RACHA
PGGEP51.3%46.2%15.4%38.5%
9
U.D. Benisa "A"6719832451612516252141.33333333
ÚLTIMA RACHA
G-EGP44.4%41.7%8.3%50%
10
C.A.E. Bellreguard "A"063876310123181640-240.83333333
ÚLTIMA RACHA
P-PPP27.8%25%8.3%66.7%
11
C.F. Alfaz del Pi "B"-15065869123091334-210.75
ÚLTIMA RACHA
-GPPP25%25%0%75%
12
Gorgos C.F. "A"8982567122191532-170.58333333
ÚLTIMA RACHA
-PEPP19.4%16.7%8.3%75%
13
Benirredrà C.F. "A"-474433361320111449-350.46153846
ÚLTIMA RACHA
PPPGP15.4%15.4%0%84.6%
14
Mutxamel C.F. "A"825325230120012843-350.0
ÚLTIMA RACHA
-PPPP0%0%0%100%

Próxima jornada

LOCAL RES. VISITANTE FECHA, LUGAR Y HORA +
0
10
U.D. Benisa "A"
6
7
11
1
0
4
F.B. Dénia "B"Campo Grande 10Campo Mpal. "La Costa" F-11
9º Clasificado5º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
26/01/2022
20:30 H
12/12/2019
2
14
C.F. Gandia "B"
13
3
14
6
0
4
C.D.F. Jávea "A"Campo Grande 11Estadi Guillermo Olagüe F-11
4º Clasificado8º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
29/01/2022
16:00 H
12/12/2019
12:00 H
11
6
F.C. At. Benidorm "C"
5
12
10
0
0
4
Gorgos C.F. "A"Campo Grande 8Inst. Dptvas. "Antonio Lopez" F-11 Campo 1
6º Clasificado12º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
29/01/2022
17:30 H
12:00 H
15
5
C.F. La Nucia "B"
6
9
10
5
0
4
C.E. EMF Pedreguer "A"Campo Grande 9Ciutat Esptva. Camilo Cano F-11 Anexo
3º Clasificado7º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
30/01/2022
10:00 H
12/12/2019
12:00 H
3
10
Benirredrà C.F. "A"
13
10
5
7
0
4
C.F. Alfaz del Pi "B"Campo Grande 8Campo Mpal. de Benirredra F-11
13º Clasificado11º Clasificado
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
30/01/2022
10:30 H
4
1
C.F.U.D. Calpe "A"
8
15
9
2
0
4
C.D. Conde "A"Campo Grande 14Campo Mpal. de Calpe F-11
1º Clasificado2º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
30/01/2022
15:00 H
12/12/2019
12:00 H
1
11
Mutxamel C.F. "A"
4
4
0
9
0
4
C.A.E. Bellreguard "A"Campo Grande 13Camp Nou "Los Olmos" Mutxamel F-11
14º Clasificado10º Clasificado
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
30/01/2022
17:00 H
12/12/2019

Otras temporadas

Política de privacitat: En compliment d'allò establert en la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de Desembre, de Protecció de Dades de caràcter Personal l'informem que les seues dades personals, recollides a través del formulari, es guardaran en un fitxer propietat de EMF Dénia i únicament serviran per a fer-li arribar l'actualitat de l'EMF Dénia.

Registra't al nostre NEWSLETTER i rebràs les últimes notícies de l'EMF Dénia al teu correu electrònic.

Podràs donar-te de baixa en qualsevol moment.

Escriu el text de la imatge Actualizar imagen
Escriu el text de la imatge

Ús de cookies de emfdenia.com

Fem ús de cookies pròpies i de tercers per a millorar els serveis i l'experiència d'ús de l'usuari. Si continueu la navegació, entenem que accepteu la nostra política de cookies.

ACCEPTAR