Horario de partidos
Secretaría EMF
Cita prèvia
CD Dénia

Cadete "A" » Temporada 2021/2022

Última jornada

LOCAL RESUL. VISITANTE FECHA, LUGAR Y HORA +
7
1
F.B. Denia "A"
2
4
2
5
1
0
0
4
Hércules C.F. SAD "B"Campo Grande 10Campo Mpal. "El Rodat" F-11
1º Clasificado12º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
16/10/2021
09:30 H
12:00 H
8
11
C.D. Barrio Obrero "A"
7
0
3
6
0
10
0
4
C.F. Intercity "A"Campo Grande 10Polideportivo Mpal. "Pla Garbinet" F-11
6º Clasificado9º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
16/10/2021
17:00 H
12/12/2019
12:00 H
15
13
C.F. La Nucia "A"
9
15
11
5
0
11
0
4
U.E.Gimnastic S.Vicent CF "A"Campo Grande 7Ciutat Esptva. Camilo Cano F-11 Anexo
2º Clasificado13º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
17/10/2021
10:00 H
12/12/2019
12:00 H
13
14
C.F. Miramar "A"
8
13
1
6
5
11
0
4
C.D. El Campello "A"Campo Grande 7Camp Mpal. "El Moli" Miramar F-11
8º Clasificado14º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
17/10/2021
11:00 H
12/12/2019
12:00 H
12
8
C.F. Alfaz del Pi "A"
15
12
8
2
2
11
0
4
U.D. Oliva "A"Campo Grande 12Polideportivo Mpal. Alfaz del Pi Campo Anexo
10º Clasificado5º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
17/10/2021
12:00 H
12/12/2019
11
12
C.F. Gandia "A"
14
9
15
2
1
15
0
4
C.F.U.E. Tavernes de la Valldigna "A"Campo Grande 8Estadi Guillermo Olagüe F-11
4º Clasificado11º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
17/10/2021
12:00 H
12/12/2019
12
1
F.C. Jove Español San Vicente "A"
11
10
11
2
1
3
0
4
F.C. Atletico Benidorm "B"Campo Grande 13Ciudad Dptva. "San Vicente del Raspeig" F-11
3º Clasificado7º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
17/10/2021
12:15 H
12/12/2019
12:00 H

Clasificación

POS CLUB PTS PJ PG PE PP GF GC DIF COEF
1
F.B. Denia "A"-43024272262200143113.0
ÚLTIMA RACHA
GG---100%100%0%0%
2
C.F. La Nucia "A"3813352622006063.0
ÚLTIMA RACHA
GG---100%100%0%0%
3
F.C. Jove Español San Vicente "A"-431552645622004133.0
ÚLTIMA RACHA
GG---100%100%0%0%
4
C.F. Gandia "A"-44797883622004223.0
ÚLTIMA RACHA
GG---100%100%0%0%
5
U.D. Oliva "A"-610135784421105322.0
ÚLTIMA RACHA
EG---66.7%50%50%0%
6
C.D. Barrio Obrero "A"8163467321018441.5
ÚLTIMA RACHA
GP---50%50%0%50%
7
F.C. Atletico Benidorm "B"28195783321015411.5
ÚLTIMA RACHA
PG---50%50%0%50%
8
C.F. Miramar "A"-782866433210178-11.5
ÚLTIMA RACHA
GP---50%50%0%50%
9
C.F. Intercity "A"122678353210126-41.5
ÚLTIMA RACHA
PG---50%50%0%50%
10
C.F. Alfaz del Pi "A"-97519701201124-20.5
ÚLTIMA RACHA
EP---16.7%0%50%50%
11
C.F.U.E. Tavernes de la Valldigna "A"371069870200214-30.0
ÚLTIMA RACHA
PP---0%0%0%100%
12
Hércules C.F. SAD "B"-10965982100200216-50.0
ÚLTIMA RACHA
PP---0%0%0%100%
13
U.E.Gimnastic S.Vicent CF "A"-10214689140200217-60.0
ÚLTIMA RACHA
PP---0%0%0%100%
14
C.D. El Campello "A"79534502002715-80.0
ÚLTIMA RACHA
PP---0%0%0%100%

Próxima jornada

LOCAL RES. VISITANTE FECHA, LUGAR Y HORA +
9
13
C.F. Gandia "A"
6
7
3
14
0
4
C.F. La Nucia "A"Campo Grande 6Estadi Guillermo Olagüe F-11
4º Clasificado2º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
23/10/2021
10:00 H
12/12/2019
12:00 H
6
2
C.D. El Campello "A"
7
12
8
5
0
4
C.F. Alfaz del Pi "A"Campo Grande 13Polideportivo Mpal. "El Vincle" F-11
14º Clasificado10º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
23/10/2021
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
6
7
U.E.Gimnastic S.Vicent CF "A"
1
15
0
5
0
4
F.B. Denia "A"Campo Grande 14Ciudad Dptva. "San Vicente de Raspeig" F-11 Anexo
13º Clasificado1º Clasificado
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
23/10/2021
12:30 H
12:00 H
5
7
C.F.U.E. Tavernes de la Valldigna "A"
8
0
8
0
0
4
F.C. Atletico Benidorm "B"Campo Grande 15Campo Mpal. de Tavernes Valldigna F-11
11º Clasificado7º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
23/10/2021
12:30 H
12/12/2019
14
1
U.D. Oliva "A"
10
8
7
10
0
4
C.D. Barrio Obrero "A"Campo Grande 6Campo "El Morer" F-11
5º Clasificado6º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
23/10/2021
17:00 H
12/12/2019
12:00 H
12
15
Hércules C.F. SAD "B"
11
12
4
3
0
4
C.F. Miramar "A"Campo Grande 10Ciudad Dptva. de Alicante F-11
12º Clasificado8º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
24/10/2021
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
12
9
C.F. Intercity "A"
0
2
12
8
0
4
F.C. Jove Español San Vicente "A"Campo Grande 14Polideportivo Mpal. de San Juan F-11
9º Clasificado3º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
24/10/2021
12:30 H
12:00 H

Otras temporadas

Política de privacitat: En compliment d'allò establert en la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de Desembre, de Protecció de Dades de caràcter Personal l'informem que les seues dades personals, recollides a través del formulari, es guardaran en un fitxer propietat de EMF Dénia i únicament serviran per a fer-li arribar l'actualitat de l'EMF Dénia.

Registra't al nostre NEWSLETTER i rebràs les últimes notícies de l'EMF Dénia al teu correu electrònic.

Podràs donar-te de baixa en qualsevol moment.

Escriu el text de la imatge Actualizar imagen
Escriu el text de la imatge

Ús de cookies de emfdenia.com

Fem ús de cookies pròpies i de tercers per a millorar els serveis i l'experiència d'ús de l'usuari. Si continueu la navegació, entenem que accepteu la nostra política de cookies.

ACCEPTAR