Horario de partidos
Secretaría EMF
Cita prèvia
CD Dénia

Cadete "A" » Temporada 2021/2022

Última jornada

LOCAL RESUL. VISITANTE FECHA, LUGAR Y HORA +
7
8
C.F. La Nucia "A"
4
15
15
2
0
14
0
4
C.D. El Campello "A"Campo Grande 13Ciutat Esptva. Camilo Cano F-11 Anexo
2º Clasificado9º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
22/01/2022
10:00 H
12:00 H
7
5
C.F. Miramar "A"
0
7
6
3
2
5
0
4
C.F. Intercity "A"Campo Grande 13Camp Mpal. "El Moli" Miramar F-11
14º Clasificado11º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
22/01/2022
11:30 H
12/12/2019
12:00 H
11
0
U.E. Gimnàstic Sant Vicent C.F. "A"
1
3
9
3
2
1
0
4
C.F.U.E. Tavernes de la Valldigna "A"Campo Grande 15Ciudad Dptva. "San Vicente de Raspeig" F-11 Anexo
5º Clasificado13º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
22/01/2022
15:30 H
4
7
F.B. Dénia "A"
8
5
1
3
0
14
0
4
U.D. Oliva "A"Campo Grande 10Campo Mpal. "El Rodat" F-11
3º Clasificado7º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
22/01/2022
17:00 H
4
12
C.F. Gandia "A"
6
2
7
1
1
0
0
4
Hércules C.F. "B"Campo Grande 10Estadi Guillermo Olagüe F-11
4º Clasificado8º Clasificado
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
23/01/2022
11:00 H
9
9
C.D. Barrio Obrero "A"
3
3
4
0
4
5
0
4
F.C. Jove Español San Vicente "A"Campo Grande 14Polideportivo Mpal. "Pla Garbinet" F-11
12º Clasificado1º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
23/01/2022
18:30 H
12/12/2019
12:00 H
8
15
C.F. Alfaz del Pi "A"
3
13
12
11
0
4
F.C. At. Benidorm "B"Campo Grande 8Polideportivo Mpal. Alfaz del Pi Campo Anexo
6º Clasificado10º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
06/02/2022
12:00 H
12/12/2019
12:00 H

Clasificación

POS CLUB PTS PJ PG PE PP GF GC DIF COEF
1
F.C. Jove Español San Vicente "A"232424756033121101437362.75
ÚLTIMA RACHA
G-GGP91.7%91.7%0%8.3%
2
C.F. La Nucia "A"10089366332121020314272.66666666
ÚLTIMA RACHA
G-GGG88.9%83.3%16.7%0%
3
F.B. Dénia "A"999832301210024614322.5
ÚLTIMA RACHA
GGGPG83.3%83.3%0%16.7%
4
C.F. Gandia "A"154257721025127413015152.08333333
ÚLTIMA RACHA
EGEGG69.4%58.3%33.3%8.3%
5
U.E. Gimnàstic Sant Vicent C.F. "A"8415573119136162025-51.46153846
ÚLTIMA RACHA
GGGGG48.7%46.2%7.7%46.2%
6
C.F. Alfaz del Pi "A"589169515114341920-11.36363636
ÚLTIMA RACHA
--GGG45.5%36.4%27.3%36.4%
7
U.D. Oliva "A"5067435115123631823-51.25
ÚLTIMA RACHA
P-EPE41.7%25%50%25%
8
Hércules C.F. "B"44082289914134271420-61.07692307
ÚLTIMA RACHA
EPPGE35.9%30.8%15.4%53.8%
9
C.D. El Campello "A"21009612134092236-140.92307692
ÚLTIMA RACHA
PPPPG30.8%30.8%0%69.2%
10
F.C. At. Benidorm "B"19162938411113261319-61.0
ÚLTIMA RACHA
--PPP33.3%27.3%18.2%54.5%
11
C.F. Intercity "A"76632010133191532-170.76923076
ÚLTIMA RACHA
PPPPP25.6%23.1%7.7%69.2%
12
C.D. Barrio Obrero "A"-1427052919123091628-120.75
ÚLTIMA RACHA
P-PGP25%25%0%75%
13
C.F.U.E. Tavernes de la Valldigna "A"-1677112129122371831-130.75
ÚLTIMA RACHA
P-GPP25%16.7%25%58.3%
14
C.F. Miramar "A"-2629598598122281849-310.66666666
ÚLTIMA RACHA
G-PPP22.2%16.7%16.7%66.7%

Próxima jornada

LOCAL RES. VISITANTE FECHA, LUGAR Y HORA +
8
14
C.F. La Nucia "A"
6
7
13
5
0
4
Hércules C.F. "B"Campo Grande 10Ciutat Esptva. Camilo Cano F-11 Anexo
2º Clasificado8º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
29/01/2022
10:00 H
12/12/2019
14
9
F.C. Jove Español San Vicente "A"
12
1
3
10
0
4
C.F.U.E. Tavernes de la Valldigna "A"Campo Grande 5Ciudad Dptva. "San Vicente del Raspeig" F-11
1º Clasificado13º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
29/01/2022
11:00 H
9
10
C.F. Miramar "A"
6
7
9
4
0
4
U.D. Oliva "A"Campo Grande 12Camp Mpal. "El Moli" Miramar F-11
14º Clasificado7º Clasificado
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
29/01/2022
12:30 H
12/12/2019
12:00 H
10
6
F.B. Dénia "A"
13
1
7
0
0
4
C.D. El Campello "A"Campo Grande 9Campo Mpal. "El Rodat" F-11
3º Clasificado9º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
29/01/2022
17:00 H
12/12/2019
12:00 H
11
2
C.F. Gandia "A"
4
0
3
13
0
4
U.E. Gimnàstic Sant Vicent C.F. "A"Campo Grande 9Estadi Guillermo Olagüe F-11
4º Clasificado5º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
30/01/2022
11:00 H
12/12/2019
12:00 H
0
8
C.F. Alfaz del Pi "A"
13
12
7
4
0
4
C.F. Intercity "A"Campo Grande 10Polideportivo Mpal. Alfaz del Pi Campo Anexo
6º Clasificado11º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
30/01/2022
18:15 H
12:00 H
0
12
C.D. Barrio Obrero "A"
8
4
11
11
0
4
F.C. At. Benidorm "B"Campo Grande 13Polideportivo Mpal. "Pla Garbinet" F-11
12º Clasificado10º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
30/01/2022
18:30 H
12:00 H

Otras temporadas

Política de privacitat: En compliment d'allò establert en la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de Desembre, de Protecció de Dades de caràcter Personal l'informem que les seues dades personals, recollides a través del formulari, es guardaran en un fitxer propietat de EMF Dénia i únicament serviran per a fer-li arribar l'actualitat de l'EMF Dénia.

Registra't al nostre NEWSLETTER i rebràs les últimes notícies de l'EMF Dénia al teu correu electrònic.

Podràs donar-te de baixa en qualsevol moment.

Escriu el text de la imatge Actualizar imagen
Escriu el text de la imatge

Ús de cookies de emfdenia.com

Fem ús de cookies pròpies i de tercers per a millorar els serveis i l'experiència d'ús de l'usuari. Si continueu la navegació, entenem que accepteu la nostra política de cookies.

ACCEPTAR